Перейти на мобільну версію сайту


31.07.2015

МІЛІЦЕЙСЬКЕ «НОУ-ХАУ»

Відтепер правоохоронці будуть ще більш оперативними. 17 липня в м.Самбір Львівської області презентовано Львівський пілотний проект з реформування ОВС, за яким будуть впроваджені групи швидкого реагування (ГШР).

25 липня в міськвідділі міліції було створено три групи швидкого реагування з числа правоохоронців. До складу ГШРгрупи увійшли двоє патрульних та один дільничний міліціонер.
Для максимальної ефективності групи швидкого реагування будуть закріплені за опорними пунктами міліції, які знаходяться у різних мікрорайонах міста.

- Ми не залишилися осторонь і вирішили удосконалити проект Львівських колег, - коментує начальник міськвідділу міліції Володимир Калашнік. - Кожну групу швидкого реагування обладнали портативними відеореєстраторами, для відеофіксації всіх порушень, на які реагуватиме група.

Мушу визнати, що такий пристрій дисциплінує працівника міліції а також дозволяє зафільмувати порушення закону. В разі, якщо такі пристрої зарекомендують себе позитивно та будуть корисними, ми намагатимемось забезпечити ними кожного патрульного міліціонера.

Нагадаємо, відповідно до ст.11 п.12 Закону України «Про міліцію», міліціонер має право проводити аудіо-, відео-, фотофіксацію як допоміжний засіб попередження протиправних дій та розкриття правопорушень.

Теги: ГШР, міліція, Володимир Калашнік

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.