Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

ЛЮДИ ХОЧУТЬ ЇХАТИ ОДНІЄЮ...

Відкритий лист міському голові.
Шановний Михайле Євстафійовичу!


Звертаються до Вас мешканці мікрорайону «Черьомушки» (від вул.Привокзальної між вул.Червоноармійською та вул.Північною) до водолікарні, а також частини мікрорайону «Польські фільварки» та району біля магазину «Тутракан»).

Останньою зміною маршрутів руху міських мікроавтобусів було скасовано маршрут №4, які рухалися з проспекту Грушевського по вул.Червоноармійській до вул.Північної та Нігинського шосе. Вони давали можливість мешканцям цього району добиратись до міського кладовища без пересадок.
Після затвердження останніх маршрутів мешканці вказаної частини міста змушені діставатися до міського кладовища з пересадкою, двома маршрутками, що є дуже відчутним для бюджету багатьох.
Ви ж знаєте, що «де тонко - там і рветься». Потребу діставатися до кладовища і повертатися додому на маршрутках мають люди, рівень доходів яких за межею бідності. Це, як правило, інваліди, пенсіонери з мінімальними пенсіями, інші люди. У багатьох із них (якщо і не всіх) рідні переселилися на кладовище. При зростанні цін на товари першої необхідності, ліки, в очікуванні подальшого подорожчання в багатьох виникає почуття безпомічності, забутості і небажання повертатися з кладовища.

Просимо Вас у можливо найкоротший термін вирішити питання транспортного сполучення, якщо вже повернення маршруту №4 є неможливим то хоча б продовжити існуючий маршрут №15 від зупинки «ДАІ» по Нігинському шосе до селища Першотравневе.
(Крім того, реорганізація ДАІ і дозвільної системи в цілому призвела до зменшення кількості пасажирів до зупинки «ДАІ»).

Позбавлення хоч частини кам’янчан відчуття покинутості, непотрібності і безпорадності у сучасному житті позитивно вплине на морально-психолохічний стан людей. Як у мешканців міста, так і держави, тим більше в існуючих складних і неоднозначних, але тяжких умовах, які ми зараз переживаємо!
З повагою від імені кам’янчан Лариса Чемишок.

Всього 60 підписів».Шановна Ларисо Володимирівно!


На Ваше звернення щодо зміни схеми маршруту №15 «ДАІ-Пологовий будинок» до міського кладовища та зміни схеми руху автобусного сполучення №4 «селище Першотравневе-Пологовий будинок» повідомляємо, що маршрут №4 обслуговує 19 автобусів, включно з автобусом комунальної власності. Інформуємо, що сітка пасажирських перевезень у місті Кам’янці-Подільському формувалася з 2012 до 2013 р. Протягом вказаного періоду відділ пасажирських перевезень спільно з представниками громади та Вінницьким національно-технічним університетом вивчали пасажиропотік міста. Крім моніторингу кожного маршруту й вивчення пасажиропотоку, враховували пропозиції громадян міста, які надходили до відділу пасажирських перевезень міської ради. Запропоновану розробником схему маршрутів міських пасажирських перевезень обговорювали двічі на громадських слуханнях. Враховуючи численні звернення громадян, було об’єднано колишні маршрути №4 та №4 «А» в один маршрут і затверджено схему руху по вул.Пушкінська. Також до промислової зони міста було введено в дію новий маршрут №15 сполученням «Пологовий будинок - ДАІ».

Технологічна накатка вказаних маршрутів проводилася протягом 2013 року. За цей час від громадян міста до виконавчого комітету міської ради зауважень та пропозицій щодо схем руху вказаних маршрутів не надходило.
У грудні 2013 року було проведено конкурс із пасажирських перевезень та укладено договори з перевізниками, терміном на 5 років. Тому до наступного конкурсу схеми маршрутів змінюватися не будуть. Крім того, у Великодні свята (включаючи Поминальну неділю), згідно з графіком руху, до міського кладовища, крім маршруту №4 буде курсувати автобус комунальної власності №22.

Але в середині наступного року буде проводитися черговий конкурс на пасажироперевезення й укладатимуться договори, тому можна буде надати свої пропозиції конкурсній комісії. Їх розглянуть, і ваше питання буде вирішене.

Теги: нам пишуть

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.