Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

ЛОВИСЬ, РИБКО...

Хоч нерест і закінчився, проте браконьєрів цей факт не лише не зупиняє, навпаки стимулює до знищення природи. Тож не дивно, що правоохоронці райвідділу міліції затримують на гарячому знахабнілих любителів рибної ловлі.
Замість того, щоб як усі рибалки, ловити рибу для задоволення на вудку чи спінінг, браконьєри закидають у річки Кам’янеччини сітки.

Як повідомляє з цього приводу інспектор по роботі з населенням та ГФ СДІМ райвідділу міліції, старший лейтенант міліції Ольга ШМОРГАЛ, 14 липня, близько 08.00, на березі р.Дністер, поблизу с.Демшин, правоохоронці затримали місцевого жителя гр.Л., 1962 р.н., який за допомогою рибальської сітки здійснював незаконий вилов риби. У рибальську пастку чоловіка потрапили плітка, лящ та веризуб.
25 липня, близько 06.00, на березі Дністра поблизу с.Лука Врубловецька працівники міліції затримали гр.Л., 1981 р.н., жителя Кам’янця, який за допомогою двох рибальських сіток здійснив незаконний вилов риби, а саме судака - 10 шт., карася - 4 шт., плітки - 4 шт., рибця - 2 шт., сома - 2 шт., ляща -21 шт.
Ще двох любителів рибної ловлі за допомогою сіток спіймали вранці 4 серпня поблизу річки Ушиця, у селі Липи. Обидва рибалки з Малого Жванчика Дунаєвецького району. Того ранку улов у них видався славним: один спіймав у рибальську сітку 48 рибин, зокрема судака, веризуба, плітку, ляща та окуня, а другий - 47 рибин. У його колекції також були судаки, окуні, плітки, лящі, веризуби та верховодки.
Наразі за даними фактами проводиться первірка, винних буде притягнуто до адміністративної та кримінальної відповідальностей.

Теги: нерест, браконьєр, рибальство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.