Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

КРИШУВАННЯ ЧИ НАКЛЕП?

Справжній скандал зі збутом наркотиків, до якого причетний колишній правоохоронець Кам’янеччини, розгорівся в області. Днями з’явилася інформація, що начальника Південно-Західного відділення поліції Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області, майора Романа Гуменюка, колишнього заступника начальника – начальника кримінальної поліції Кам’янець-Подільського міськвідділу, підозрюють у зберіганні та збуті наркотиків. Наразі відкрите кримінальне провадження, в якому фігурує особа поліцейського.

Від офіційних коментарів у прес-службі Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області та прокуратурі Хмельницької області відмовляються, посилаючись на таємницю слідства. Проте окремі інтернет-видання взялися за цькування правоохоронця, безпідставно звинувачуючи його в причетності до наркобізнесу. Мовляв, нещодавно працівники департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України разом із представниками прокуратури області провели обшуки у робочому кабінеті та помешканні Романа Гуменюка, під час яких нібито було знайдено та вилучено чималу кількість амфетаміну. У кримінальному провадженні, окрім майора поліції, проходить ще одна особа, яка була раніше засуджена за злочини, пов’язані з наркотиками, та відбувала термін покарання в тюрмі. Наразі вона затримана та перебуває під арештом, а правоохоронець – нібито у відпустці. Чи була би в останнього така можливість, якби в його помешканні або службовому кабінеті й справді виявили амфетамін?

«КлюЧ» намагався зв’язатися з підозрюваним правоохоронцем. З’ясува­лося, що Роман Гуменюк не перебуває у відпустці, навпаки, працює за звичним графіком.

– Триває службове розслідування у справі, – прокоментував ситуацію Роман Васильович. – Скандал, що розгорівся, використовують люди, яким правоохоронці перешкоджають вести злочинний наркобізнес. Завдяки значним зусиллям усього пiдроздiлу нещодавно нам вдалося досягти вагомого результату – перекрити канал надходження до Хмельницького небезпечного наркотичного засобу – амфетамiну. Це не сподобалось багатьом. Не дивно, що почався тиск на правоохоронців. Дійсно, проводилися обшуки в моєму робочому кабінеті та помешканні, під час яких нічого протизаконного не було виявлено. Усі плітки, що сьогодні поширюються, вигідні кримінальному світу та, швидше за все, передаються зі слів злочинця, якого арештували.

Я давав присягу служити чесно і віддано, боротися зі злом, що й робив увесь час та продовжуватиму робити.

Кому ж вигідно роздмухувати ситуацію та робити з правоохоронців перевертнів у погонах? Можливо, ми щось пропустили, а світ перевернувся, і злочинцям сьогодні більше віри, аніж поліції? Якщо так, то варто вже на чорне казати біле...


Теги: збут нароктиків, поліція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.