Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

КРАЩЕ - ПОПЕРЕДИТИ

Щорічно з настанням холодів посилюється небезпека збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Аналіз випадків скоєння пожеж у помешканнях громадян під час рейд.JPGопалювального сезону свідчить, що більшість загорянь виникають з причин необережного поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустаткування, побутових електроприладів, пічок тощо.
З метою попередження пожеж у житловому секторі та загибелі на них людей протягом осінньо-зимового періоду 2012-2013 рр. працівники Служби цивільного захисту в м.Кам’янець-Подільський та районі ТУ МНСУ в Хмельницькій області спільно з журналістами та соціальними працівниками проводили рейдові перевірки житлових будинків Кам’янець-Подільського району. Під час перевірок оглядалися підвальні та горищні приміщення будинків. З мешканцями цих будинків фахівці МНС проводили протипожежні інструктажі та вручали спеціальні пам’ятки і листівки домовласникам щодо Правил протипожежної безпеки.
Особлива увага зверталася на стан пожежної безпеки в будинках.
Служби цивільного захисту в м.Кам’янець-Подільський та районі ТУ МНСУ в Хмельницькій області сподівається, що проведення цих заходів допоможе уникнути виникнення пожеж у будинках та збереже не одне життя.

Теги: МНС, протипожежна безпека, Руслан Нездолій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.