Перейти на мобільну версію сайту


20.01.2017

КРАДІЖОК СТАЛО БІЛЬШЕ

крадіжкиУ районному відділенні поліції, де керує підполковник поліції Ігор Кшемінський, підвели підсумки роботи за 2016 рік. Окрім особового складу на підведенні був присутній заступник начальника - керівник патрульної поліції ГУНП в Хмельницькій області, полковник поліції Валерій Головань.

Як повідомляють правоохоронці, минулого року працівники районного відділення поліції зареєстрували 6426 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зауважу, що відсоток звернень до поліції, як порівнювати з 2015 роком, дещо зріс. Про позитивні зміни у роботі правоохоронців свідчить і аналіз криміногенної ситуації за 2016 рік. Разом з цим, відмічається збільшення кількості крадіжок особистого майна громадян. На думку полісменів, каталізатором стало збільшення кількості безробітних, відсутність можливості працевлаштування громадян, особливо тих, які звільняються з місць позбавлення волі.

Отож, за звітний період правоохоронці району зареєстрували 25 крадіжок, 2 грабежі, 3 тяжких тілесних ушкоджень, 10 незаконних заволодінь транспортними засобами. За цей час було встановлено місцезнаходження 17 злочинців, які переховувалися від слідства і суду.

У провадженні слідчих слідчого відділення знаходилося 356 кримінальних проваджень, з яких вперше розпочато розслідування у 1113 кримінальних провадженнях. З початку року в умовах нового Кримінально-процесуального кодексу навантаження на одного слідчого склало в середньому 185 кримінальних проваджень.

907 осіб дільничі офіцери поліції притягнули до адміністративної відповідальності. На 28 жителів району було складено адміністративні протоколи за ст.164-16 КУпАП (збут самогону).

По лінії ювенальної превенції до адміністративної відповідальності притягнуто 113 оссіб, з них 91 - дорослого. Найбільше протоколів складено за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Не обійшлося без прорахунків, на які правоохоронці особливу увагу звернуть у 2017 році.


Теги: райвідділ поліції, підсумки року

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.