Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

КРАДІЇ ПЕРЕВИКОНАЛИ ПЛАН

У понеділок вранці комунальники були розчаровані зухвальством злодіїв. За один раз ті поцупили аж 20 вазонів «Висячого вазони.jpgсаду». Зникли квіти, розвішані на стовпах від кафе «Під брамою» і аж до кафе «Ніка». Напевне, крадії були добре обізнаними. Адже саме на цій ділянці дороги Старого міста немає відеоспостереження.
- Коли ми вивішували ці вазони, то робили розрахунок, що приблизно чотири можуть вкрасти. Чемні крадії «не виконували» план і защораз крали лише по два, - розповідає заступник міського голови Сергій Бабій. – А тут нечувана зухвалість: за одну ніч не стало аж 20 вазонів!
От і виконали враз план минулих недоїмок. Кожен такий міні-квітничок коштує близько 60 грн, крадені можна запросто збути за 20 і більше гривень. А це за скромними підрахунками більше чотири сотні у вітчизняній валюті.
Того ж злощасного понеділка, вночі крадії зірвали й квітку з латаття на Лебединому озері, яку не змогли дістати, аби з’їсти лебеді.

Теги: крадіжка, висячий сад

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.