Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2012

КОНТРОЛЕРА ПОБИВ БОРЖНИК, ЯКИЙ ЗАВИНИВ ПОНАД 1000 ГРИВЕНЬ

На сьогодні кам’янчани лише КП «Міськтепловоденергія» заборгували близько 6 млн. грн. Цей факт не дозволяє належним чином підготуватися до опалювального сезону. Підприємство постійно проводить роботу з неплатниками, але, на жаль, доводиться констатувати, що почастішали випадки, коли боржники не просто відмовляються платити, а й здійснюють хуліганські дії відносно працівників комунального підприємства.
Лише за останні два місяці зафіксовано декілька випадків, коли контролерам та слюсарям-ремонтникам доводиться звертатися до правоохоронців, щоб захистити себе від агресивних боржників.
14 вересня бригадою КП «Міськтепловоденергія» проводилася планова робота з боржниками, які проживають у приватному секторі на Руських фільварках. Контролери завітали в одну з осель на вул.Лесі Українки, власники якої заборгували за воду та стоки 1030 грн. Проте господар будинку поводився дуже неадекватно: спочатку він накинувся з нецензурною лайкою на членів бригади, погрожував їх розстріляти, спалити їхній службовий автомобіль, постійно ображав. Згодом, узагалі, опустився до того, що вдарив по голові жінку-контролера, яка просто виконувала свої службові обов’язки.
Варто відзначити, що згодом чоловік таки розрахувався з боргами та навіть спробував попросити вибачення в скривдженої жінки. Проте керівництво КП «Міськтепловоденергії» не має наміру залишати цей випадок без належної уваги. Направлено лист в правоохоронні органи, які повинні вжити заходів, відповідно до чинного законодавства. Адже якщо залишати безкарними такі випадки, то такі люди будуть думати, що їм все можна.
Прес-служба КП «Міськтепловоденергія»


Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.