Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2013

КОЛИ ПЛАТИТИ МИТО

З уведенням в дію реєстраційної служби виникає багато питань щодо її роботи. Так, нещодавно в редакцію газети звернулася кам’янчанка, яка попросила роз’яснити, у яких випадках сплачується мито фізичними та юридичними особами за державну реєстрацію?
На запитання відповідає начальник реєстраційної служби Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстицію Віктор Манчук.
- У проекті Закону України «Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» (щодо ставок за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно), зареєстрованому у Верховній Раді (реєстраційний №8296 від 24.03.2011), передбачено, що за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно справлятиметься державне мито в розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на сьогодні становить 119 гривень, - пояснює Віктор Степанович. - За державну реєстрацію речового права на нерухоме майно або його обтяження передбачається стягнення державного мита в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 51 гривню.
Крім того, в результаті проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно органом державної реєстрації прав надається витяг з Державного реєстру прав. Розмір плати за надання витягів з Державного реєстру прав, відповідно до Закону, встановлюється Урядом. Наразі розмір плати визначається з урахуванням витрат, пов'язаних зі створенням, впровадженням та матеріально-технічним забезпеченням роботи даного реєстру та мережі доступу до нього.
Водночас слід відмітити, що за проведення державної реєстрації прав, які виникли та зареєстровані до 1 січня 2013 року, фізичні та юридичні особи звільняються від сплати державного мита.

Теги: реєстраційна служба, Віктор Манчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.