Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2013

КОЛІЯ ПРИВЕЛА ДО БІДИ

Неординарний випадок трапився на початку цього тижня. 15-річна дівчинка та 16-річний хлопець з Великої Слобідки подалися в Устя на дискотеку.
Після танців хлопець пішов проводжати дівчину додому. Парочка вирішила скоротити шлях від одного села до іншого, й вирушила не головною артерією, а ґрунтовою дорогою, якою серед снігових кучуруг була пробита невеличка колія.
За якийсь час завела та колія закоханих голуб’ят кудись у поле, звідки вони самотужки вибратися не змогла. Морозна ніч брала своє, діти почали замерзати.
Зрештою, завдяки кмітливості знайшли вихід із ситуації: вони зателефонували в міліцію і повідомили про свою біду. На пошуки заблудлих в полі було піднято чи не увесь особовий склад райвідділу міліції.
– Загальними зусиллями всього відділу під ранок живих, але добряче замерзлих дітей було знайдено й доправлено додому, - розповідає начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей райвідділу міліції майор Василь Стасенко. – Прошу батьків уважніше ставитися до своїх дітей. Слідкуйте, коли вони повертаються додому та де і з ким проводять вільний час.

Теги: правопорядок, діти заблукали, Василь Стасенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.