Перейти на мобільну версію сайту


31.01.2014

ГРІЙТЕСЬ НА ЗДОРОВ’Я, АЛЕ НЕ СТВОРЮЙТЕ ПРОБЛЕМ, або НОВИЙ ГОТЕЛЬ НА ГРУШЕВСЬКОГО

Місто окупували цигани з Виноградова. Дивно, що вони роблять у такий мороз у Кам’янці, з немовлятами та малолітніми дітьми? Та одне можна сказати впевнено: їм тут добре, бо є де погрітися, їх годують, а отже не потрібно витрачати кровно «зароблених». Лафа...
За кам’янецьку доброту цигани добряче віддячили. З намету для обігріву, де крім рятувальників чергують медсестри товариства Червоного Хреста, вони вкрали пакет із форменим медичним одягом та медикаментами. Щоправда, пізніше зі скандалами, але вкрадене повернули.
Ще один не дуже приємний момент: напившись чаю, циганчата справляють нужду на очах у перехожих, підмочуючи намет, хоча в 20-ти метрах знаходиться громадський туалет.
А вчора свідомі кам’янчани врятували життя одному п’яничці. Він набрався оковитої так, що загубив мобільний телефон та ліг перепочити в кучугуру. Телефон знайшов наряд рятувальників, а пияка в пункт обігріву привели троє чоловіків, які проходили повз нього. Черговий наряд відігрів потерпілого і знайшов його родича.

Теги: цигани

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.