Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

«Грабіжнику пощастило, а швидше - мені»

Подружка подружці пообіцяла допомогти приготувати святкові страви на День народження онука. Зазвичай, кожна господиня любить свою кухонну амуніцію. Отже, озброївшись власною сковорідкою, пані К. попрямувала допомагати подрузі.
Закінчивши куховарити, близько 24.00 почимчикувала додому. Від супроводу відмовилася, бо йти було не далеко, та й центр міста добре освітлений.
- Йду собі, морозець під ногами потріскує, ілюмінації сяють, кружляє лапатий сніг, - розповідає пані К. – Краса… Повертаю до свого дому, входжу під арку, і чую, як до моїх «хруп-хруп» , що лунають з-під ніг, додаються чужі «хруп-хруп-хруп». Про всяк випадок сумку притиснула до себе міцніше. Там у ній - дві мобілки, посвідчення та 150 гривень. І не помилилася. Хлопчина хвать за сумку, але видерти в мене її не зміг. Тоді миттєво кинувся до пакету, де була сьомга. Від пакета в мене залишились тільки ручки.
Не довго думаючи, я йому кілька разів сумкою пройшлася по грудях. Бідолаха присів... Секунду посидів, жалісливими очима зиркнув на мене і драпанув. Думаю, чого це він так впав духом? Аж потім зрозуміла, якої біди могла наробити. Уявіть собі, якби я була трішки вища і тією сковорідкою, що була в сумці, заїхала йому в голову! Довелося б викликати не мені швидку, а йому. А в гіршому випадку - міліцію. І «пришили» б мені статтю за перевищення самооборони, бо ж грабіжник не мав при собі зброї. Отже цілком могла із постраждалої особи стати обвинуваченою. Правду кажуть, що сковорідка в жіночих руках - зброя небезпечна.

Теги: грабіж, кримінал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.