Перейти на мобільну версію сайту


09.08.2013

ГОСТІ ЗАЧАСТИЛИ

Після того, як минулого тижня прийом громадян провів начальник УДАІ у Хмельницькій області Олександр Хутняк, 7 серпня до Кам’янця навідався заступник начальника Департаменту Державтоінспекції МВС України – начальник 3-го управління Ігор Мельник.
У такий спосіб керівництво ДАІ бажає дізнатися думку населення про якість виконання службових обов'язків працівниками міліції і роботи органів внутрішніх справ у цілому.
На прийомі у заступника начальника Департаменту було велелюдно. Кам’янчани цікавилися багатьма актуальними питаннями, які потребують нагального вирішення. Так, начальник відділу доріг та пасажирських перевезень департаменту ЖПДІ Сергій Дергунов був стурбований питанням проїзду через залізничний переїзд маршрутних транспортних засобів.
- Проведення конкурс пасажирських перевезень знаходиться під загрозою зриву, - зазначив Сергій Никифорович. - Державтоінспекція повинна погодити паспорт на маршрут, а його не погоджують для тих транспортних засобів, маршрут яких пролягає через залізничний переїзд, що не обладнаний, відповідно до вимог. У Кам’янці є 4 переїзди, які відносяться до 4 категорії. Їхні власники відмовляються їх ремонтувати, а ми, відповідно, не отримуємо погодження від ДАІ.
Те, що це питання й справді вагоме, підтвердив начальник ВДАІ міськвідділу міліції Микола Томашевський. Він зазначив, що не має права погоджувати паспорти без обладнаних належним чином залізничних переїздів. Ігор Мельник пообіцяв посприяти, аби цю проблему було вирішено на державному рівні.
Голову спілки приватного вантажо-пасажирського транспорту Миколу Чайковського турбувало питання відміни шляхових листів. Відповідно до одного із наказів, такі листи є необов’язковими, а в інших законодавчих актах цей пункт й досі залишається нормою. На думку пана Чайковського, шляхові листи не потрібно відміняти, адже за ними можна здійснювати контроль за водіями та їхньою роботою.
Загалом, заступник начальника Департаменту ДАІ залишився задоволений прийомом, адже від кам’янчан звучало досить багато слушних питань, що потребують нагального вирішення. До речі, Ігор Мельник мимоволі обмовився про транспортну реформу, яка не за горами. Можливо, це й справді після медицини та освіти державні управлінці візьмуться за транспорт.

Теги: ДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.