Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

«ЕПІЦЕНТР» НЕ ГОРІВ

19 вересня декілька пожежних автомобілів з’їхалося до одного із найбільших гіпермаркетів міста «Епіцентру». Здивовані перехожі зупинялися, проте пожежі ніхто не бачив. Насправді її і не було. А рятувальники проводили комплексно-тактичні навчання.
Як повідомив провідний фахівець служби цивільного захисту Руслан Нездолій, працівники МНС проходили навчання з Руслан Нездолійліквідації умовної пожежі деревини на складі гіпермаркету. Такі навчання є плановими і щорічно проводяться на великих об’єктах міста. Як зізнаються рятувальники, варто бути готовим до всього.
Цього разу причиною умовної пожежі стало коротке замикання електромережі. Внаслідок цього «загорілися» деревина, пінопласт та мінвата. Територія загорання становила близько 200 кв.м.
У зв’язку з тим, що під час горіння цих матеріалів виникає сильне задимлення, то працювати необхідно в ізолюючих апаратах для захисту органів дихання. Саме так діяли й рятувальники. Для гасіння пожежі, захисту приміщень, евакуації людей та матеріальних цінностей було залучено сім рятувальних відділень. Умовну пожежу було ліквідовано вчасно й у стислі терміни.

Теги: навчання, МНС, Руслан Нездолій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.