Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

ДВА ЗЛАМАНИХ НОСИ

Справжнє побоїще відбулося 19 лютого близько 15.30 у самому центрі міста. При вході до поштового відділення двоє чоловіків за допомогою кулаків з’ясовували стосунки та так, що аж кров розліталася на всі боки.
Як виявилося, чоловік, що старше, зайшов на пошту у справах, а там черга. Останньою в черзі була жінка, яка відповіла, що той буде за нею. Та чомусь чоловік неадекватно почав себе поводити, грубіянити. Молодший чоловік, що стояв у черзі, зробив йому зауваження, на що старший покликав того на вулицю.
Вийшовши на вулицю, молодик одразу отримав удар, потім ще декілька в голову. Від крові почервонів не лише одяг, а сніг навколо. Відбиваючись, молодший зламав носа своєму кривднику (на той час у молодшого ніс уже був зламаний). Із самого початку за розвитком подій спостерігав спортивної тілобудови хлопчина. Не витримавши такого видовища, він почав допомагати молодому, але старший розійшовся не на жарт.
Удовж вони ледве стримали розбишаку, притиснувши його до землі, допоки не приїхала міліція. У поясненнях міліції ініціатор бійки написав, що на нього напало двоє невідомих людей і побили. Тепер він буде позиватися до суду, принаймні, так обіцяв. За усією цією бійкою спостерігало декілька десятків людей. Що ж свідки цих подій, розповідатимуть в суді? Чи стане у них мужності на правду, або ж знову стоятимуть і спостерігатимуть...

Теги: бійка, хуліганство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.