Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2013

«ДУРМАНОМ СЛАДКИМ ВЕЯЛО...»

Шкода, що від нашої колись могутньої армії нині залишається тільки гулька. Щоб там не казали, але такої дармової робочої сили ще треба буде пошукати, хоча...
Ця історія аж ніяк не могла статися в наш час, адже де ж таке може бути, щоб за вказівкою сильнішого горбатився слабший чи навпаки, щоб одна силова структура скидала свою роботу на іншу силову структуру? Ні, що ви, тільки не в Україні!
Тож давайте уявімо, що в якійсь державі третього, ба, навіть, четвертого світу, декілька доблесних стражів порядку вирішили нещадно боротися з кримінальними елементами у суспільстві. Вичистити, так би мовити, все, що заважає народу жити в добрі й злагоді, дурманить його свідомість.
Трапився на їхньому шляху справжній опій для народу - конопля звичайна, однорічна. І не просто якийсь один кущ, а ціле поле - рви - не хочу, кури - скільки влізе. А найголовніше, що поле то від чужих очей не було сховане, дурман наркоманський ріс прямо на видному місці, на якісь забутій Богом і людьми гноярці.
Але ж де могли знати хлопці, що то місцина закинута й недоглянута, коли конопляний дурман, певне, так вдарив у голову, що звідти, немов у чудовому сні, почали вилітати ймовірні заслуги й медалі за розкритий злочин!
Піднявши на ноги чи не всіх силовиків в окрузі, дали чіткий наказ - коноплі всі - від малого до великого куща - повиривати, поскладати, «опломбувати» і на експертизу відправити.
Такого напливу людей при погонах закинута гноярка не бачила давно. Конопляні кущі, які самі насівалися і росли тут з року в рік, нещадно виривалися. Уже за кілька годин роботи прямо перед очами виросла здоровенна конопляна скирта.
... За роботою трударів застала ніч. Наступного дня все повторилося - конопляні кущі летіли до неба і падали в скирту. Врешті, хтось розумний не витерпів такої наруги, прислав трактора й переорав начисто поле-гноярку, що оранки не знала з роду віку. Натруджені послали роботу, тих, хто примусив до роботи, і сам результат роботи... на екпертизу.
І вже зовсім скоро правда торжествуватиме. Конопля виявиться наркотичною, хтось отримає медаль, а хтось - по фуражці. Або, навпаки.
Та що нам з цієї історії, якщо в нас вона би ніколи не трапилася...

Теги: бувальщина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.