Перейти на мобільну версію сайту


28.04.2017

ДОВІЧНЕ! ДОВІЧНЕ! П'ЯТНАДЦЯТЬ?!

Саме такий вирок винесла колегія суддів у складі Романа Савчука, Івана Драча та голови суддівської колегії Ярослава Воєвідка у справі жорстокого вбивства молодої жінки, матері двох малолітніх дітей Руслани Німак. Отже, в одного із суддів була з цього приводу окрема думка.

Вбивця-садюга Алєксєєнко жахливо познущався над жінкою. Кам’янчани й досі не можуть забути про жорстоке вбивство 26-річної Руслани Німак, яке сталося 12 лютого 2015 р. Вдосвіта на смітнику, поблизу сімейного гуртожитку (вул.Пушкінська, 47), було знайдено розкидані нутрощі жертви, яку в своїй кімнаті вбив «Джек-різник». Закривавлена доріжка вела від смітника до чорного входу в гуртожиток. Мешканці будинку заціпеніли від жаху, зрозумівши, що саме в їхньому домі якийсь нелюд розпотрошив незнайому жінку і як непотріб викинув на смітник. 

Судмедекспертиза встановила, що в жінки зламана щелепа, нарахувала на тілі вісім укусів, а також вирізані статеві органи. Правоохоронці одразу затримали підозрюваного у вбивстві. Та й той не пручався. Навпаки, зробивши свою чорну справу, спокійно ліг спати. Міліціянтам після марних спроб достукатися в двері довелося викликати рятувальників, які надали доступ до квартири. Причину такої нелюдської люті вбивця пояснював тим, що рік тому він перехворів на менінгіт, і з тієї пори страждає на провали в пам’яті. Тому впродовж усього судового процесу грав у гру «Не пам’ятаю. Не знаю».

Зухвала поведінка родичів вбивці та впевненість, що за гроші можна все, цього разу не спрацювала. Вони до останнього були впевнені, що вбивці не дадуть на всю котушку, поводилися впевнено. Проте, коли вже було проголошено вирок, мати не втрималася і в розпачі вигукнула: «Я ж заплатила!» Краще б дали грошей дітлахам-сиротам, можливо, б її вчинок, там, на небі, зарахувався.  

Отже у справі «джека-різника» поставлена крапка! Можливо. Бо ж кожна із сторін має право на оскарження.

Теги: справа Руслани Німак, вирок суду

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.