Перейти на мобільну версію сайту


16.11.2012

ДІТИ ПОДРУЖИЛИСЬ ІЗ ХОРОБРИКОМ

9 листопада у міському Будинку культури було велелюдно. Сюди на запрошення обласних і місцевих міліціянтів прийшли школярі міста, аби познайомитись із казковим героєм Славком Хоробриком.хоробрик (2).JPG
хоробрик (1).JPGДіткам було презентовано художню збірку Оксани Радушинської «Щоденник Славка Хоробрика». Книжка розповідає про незвичайні пригоди Славка та закликає дітей бути слухняними, дотримуватись елементарних правил поведінки та законів.
Ідейний натхненник казкового героя - речник начальника УМВСУ в Хмельницькій області Інна Пронник зізналася, що ідея створити такого персонажа з’явилася несподівано.
- Зрештою, дітки повинні сприймати Славка Хоробрика як свого кращого друга, який допоможе розібратися у складних ситуаціях, - додала Інна Проник.
На презентації художньої збірки були присутні міський голова Михайло Сімашкевич та начальник УМВСУ в Хмельницькій області Сергій Шутяк.
- Мені надзвичайно приємно було брати участь у цьому святі, - зазначив Михайло Євстафійович. - Адже сам більше 20 років своєї трудової діяльності присвятив правоохоронним органам. І як ніхто інший радію з того, що світ сьогодні побачить прекрасне видання, пов’язане з нелегкою щоденною працею міліціянтів. Переконаний, що головний герой стане кумиром дітвори і символом української міліції.

Теги: міліція, Славко Хоробрик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.