Перейти на мобільну версію сайту


22.03.2013

ДІТЕЙ НАВЧІТЬ БЕЗПЕКИ!

Про безпеку дітей, попередження вчинення правопорушень серед учнівської молоді нині турбуються правоохоронці. Так, нещодавно начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей райвідділу міліції Василь Стасенко провів профілактичні заклади для учнів коледжу ПДАТУ.
- В останнє десятиріччя спостерігається зростання розповсюдженості наркотичних проблем та їх змоложування, - зазначає Василь Васильович. - У коло споживачів наркотиків втягується досить відчутна кількість молоді та дітей підліткового віку. Саме діти підліткового віку, як правило, вперше вживають наркотичні речовини.
Найбільш поширеними наркотичними речовинами в нашому районі є препарати коноплі (марихуана), опій, тобто екстракт з макової соломи, «ширка» та психостимулятори (амфетаміни), ефедрон, який виготовляється з пігулок «Теофідріну» з додаванням інших компонентів для внутрішньовенних ін'єкцій. Аналогом ефедрону є виготовлення засобу з таблеток від грипу «Еффект».
Найчастіші шляхи вживання наркотичних речовин це - паління (марихуана), внутрішньовенне ведення наркотичних речовин («ширка»), вживання таблетованих форм (екстазі, первентин), вдихання (марихуана, гашиш). Ранні ознаки вживання наркотиків можуть бути різними, в залежності від того, який наркотик, у якій кількості та комбінації вживає дитина або доросла міліція.JPGособа.
Протягом 2013 року було задокументовано низку фактів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків. По них порушено кримінальні провадження. Ці дані свідчать про те, що наше суспільство все частіше стикаються з проблемою наркотиків.
У першу чергу, від наркотичної залежності страждають діти та підлітки, яким кортить отримати нові й цікаві відчуття.
Окрім шкідливості наркотиків, виробництво, виготовлення придбання, зберігання, перевезення чи збут наркотичних засобів тягне за собою кримінальну відповідальність.
Так, відповідно до ст.307 Кримінального кодексу України, за незаконне виробництво, виготовлення придбання, зберігання, перевезення чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів порушники караються на строки від трьох до п'яти років позбавлення волі.
Правопорушення за ст.309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» тягне за собою покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленя волі на той самий строк.
За ст.310 ККУ «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» передбачено штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.
За ст.44 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення переселання наркотичних засобів, або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах» передбачено покарання у вигляді накладення штрафу від вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Тому, перед тим як вживати, збувати чи зберігати наркотичні засоби, задумайтеся про можливі наслідки для Вас та оточуючих!

Теги: безпека дітей, Василь Стасенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.