Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

ДІЛЬНИЧІ - БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ

8 лютого у сесійній залі міської ради відбулася зустріч представників виконкому з працівниками громадського блоку міськвідділу міліції.
Про роботу дільничних інспекторів міліції розповів присутнім начальник сектору дільничних інспекторів міськвідділу міліції Олександр Слюсар. Зокрема, Олександр Юхимович зазначив, що протягом минулого року дільничні інспектори міліції розкрили 92 злочини. За різні адміністративні правопорушення було скледано 1650 протоколів.
Сьогодні велика увага звертається на протидію алкоголізму, - зазначив Олександр Слюсар. - Тож дільничні інспектори проводять заходи, спрямовані на зупинення розпивання спиртних напоїв.
Не менш важливою проблемою, яку нині вирішують дільничні інспектори міліції, є насилля в сім’ї та протидія шахрайству, якому часто піддаються люди похилого віку.
Заступник начальника міськвідділу міліції - начальник міліції громадської безпеки підполковник міліції Олександр Ткачук повідомив, що на сьогодні територія обслуговування Кам’янець-Подільського міськвідділу розподілена на 26 адміністративних дільниць. Тож, відповідно, у місті працює 26 дільничних інспекторів міліції, до яких можна звертатись із питаннями, що входять до їхньої компетенції.
2013 рік проголошено роком дільничного інспектора міліції. Сподіваємося, що робота в цьому напрямку буде плідною.

Теги: дільничний інспектор міліції

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.