Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

ЧИ ПОСТАВЛЯТЬ КРАПКУ У СПРАВІ ВБИВСТВА НІМАК?!

німак21 березня пройшло чергове засідання щодо жорстокого вбивства матері двох малолітніх дітей Руслани Німак.

Коли мати і сестра побачили свого сина і брата, якого конвой вів до залу суду, то зраділи, що він хоч і за гратами, але живий. А от матуся дітлахів – жертва Джека-потрошителя вже більше двох років гниє в сирій землі, а її син та донька – сироти.

Нахабна поведінка родичів вбивці викликає глибоке обурення. У цих людей навіть краплі співчуття немає до родини загиблої і взагалі навколишніх. Аби зрозуміти і відчути те, що пережили від рук їхнього сина–вбивці, напевне, вони повинні рівнозначно постраждати – око за око... Але, сподіваємося, що кара Божа наздожене всіх.

Цього разу в судовому засіданні допитували експерта судово-медичного бюро з Хмельницького Ольгу Глушко. У неї намагалися дізнатися, чи відчувала загибла нестерпний біль, якого ступеню, чи під час вирізання органів вона вже була мертвою, чи статевий акт відбувався після смерті та чиї укуси на тілі Руслани. Також суддя наголошував на питанні, чи була вбита п’яною і в якій степені сп’яніння. Нібито п’яних не шкода різати? Експерт розставила все по поличках.

І хоча людське життя неоціненне в грошовому еквіваленті, але, враховуючи те, що родина Руслани Німак постраждала не лише матеріально, але й морально через смерть матусі, доньки та сестри, про що вони і заявили в судовому позові, страждання, які вбивця спричинив усім, кого визнали потерпілими, та витрати на поховання склали близько двох мільйонів гривень.

І хоча вбивця не заперечував, що він заподіяв як моральні, так і матеріальні збитки, проте він не бажав змиритися з тим, кому ці гроші мають бути виплачені. Він не хоче щоб сестра, брат і мама претендували на ці кошти, а погоджується, щоб вони дісталися дітям, але у зв’язку з тим, що діти не визнані потерпілими, бо вони малолітні, то родичі зобов’язані ними піклуватися і ставити їх на ноги. Отже, позовні вимоги у цій частині підсудний визнав, але не погодився з колом потерпілих. 

Наступне судове засідання відбудеться о 10:00, 24 квітня. Напевне, вже будуть дебати і нарешті - вирок. Але чи буде поставлена крапка у цій справі, залишається під великим питанням.

Теги: кримінал, суд, Руслана Німак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.