Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2013

ЧОГО ВИЛИ СИРЕНИ НА «НІБУЛОНІ»?

25 липня вранці у чергову частину ДПРЧ-5 надійшло повідомлення, що на установці сушки вологого зерна третього поверху «Нібулону» виникла пожежа. Вже є потерпілий, який неспроможній самостійно залишити небезпечну зону. Створилась загроза розповсюдження пожежі на всій території установки та по галереях - на суміжні поверхи та склади зберігання зерна.
Власний пожежний підрозділ «Нібулону» самотужки не справляється з ліквідацією пожежі. На допомогу покликали ДПРЧ-5, одночасно почали прибувати служби взаємодії: швидка допомога, служба газу, РЕМ та працівники райвідділу міліції.
Спочатку рятувальники евакували потерпілого і передали його медикам для надання першої медичної допомоги, а тим часом служба газу відключала газ на території КХП та в навколишніх будинках і приступила до ремонту пошкодженого газового обладнання. Те ж саме зробили працівники РЕМу, а правоохоронці забезпечили охорону постраждалого об’єкта. Робота кипіла, як у мурашнику. Менше, аніж за годину пожежу було ліквідовано.
За діями рятувальників і служб взаємодії спостерігав начальник ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту Борис Болібрух, який відмітив роботу на «відмінно».
Як виявилося, пожежа було не справжньою. У Кам'янець-Подільській філії «Смотрич» ТОВ СП «НІБУЛОН» проходило комплексне навчання, метою якого було відпрацювання взаємодії адміністрації об’єкта, рятувальників та всіх аварійних служб під час гасіння пожежі й рятування людей. До навчань було залучено 8 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки та 32 особи особового складу ДСНСУ і служб взаємодії. Керував навчаннями новопризначений начальник 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту Олег Іванюк. Загальне керівництво здійснював керівник навчань – начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області полковник цивільного захисту Володимир Гайдамащук. Він зазначив, що подібні практичні тренування дозволяють у рази підвищити професійний рівень усіх, від кого залежить успіх ліквідації подібних аварійних ситуацій.

Теги: рятувальники, МНС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.