Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

БУДЬТЕ ОБАЧНИМИ, КОЛИ СТАВИТЕ ПІДПИСИ

Схвильована приятелька зателефонувала надвечір 4 грудня і розповіла, що коли її не було вдома, у двері квартири подзвонила молода жінка та почала випитувати в її сина-студента, де той навчався і де навчається тепер. Потім вона запропонувала хлопцеві під бланком, який заповнювала, написати: «З моїх слів записано вірно. Мною прочитано».
Після цього потрібно було поставити підпис. Однак хлопчина запам’ятав, що на бланку у верхньому правому кутку було написано МВС. Ми зателефонували до міськвідділу міліції: там нам повідомили, що вони нікому не давали завдань проводити опитування. Крім того, матір насторожило те, що ця «волонтерка» прийшла до квартири, маючи всі відомості про студента. Що це було, наразі не відомо, але кам’янчанам потрібно бути пильними і не впускати у власні помешкання будь-кого. Навіть якщо вам показали посвідчення, зателефонуйте в ту організацію, з якої прийшла людина, і переконайтеся в дійсності будь-якого інспектування.

Теги: шахрайство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.