Перейти на мобільну версію сайту


23.02.2018

БРАВ ХАБАР. А ТИ ДОВЕДИ?

У країні, де рівень корупції залишається одним із найвищчих у світі, не так вже й легко довести факт хабарництва. Минуло більше ніж півроку з часу, коли на хабарі затримали депутата облради Миколу Харкавого, як нарешті розпочалися судові засідання у цій справі. Нагадаємо, чиновника звинувачують у у шахрайстві та пропозиції надати хабар (ч.2 ст.15, ч.4 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 КК України).

Перше судове засідання пройшло 5 лютого в Кам’янці. Колегія суддів у складі Володимира Черепахіна, Людмили Гладій та головуючого Романа Савчука заявила про самовідвід, мовляв судді Кам’янець-По­дільського міськрайонного суду свого часу мали шефство над «Славутинкою», спілкувалися з дітьми і зокрема з директором, тому вони вважають, що не зможуть об’єк­тивно винести рішення суду в майбутньому. 

Після цього справу перекинули в Апеляційний суд Хмельницької області, який передав її на розгляд Городоцького районного суду. 16 лютого відбувся автоматизований розподіл, за яким система мала сформувати колегію з трьох суддів. Один з них на момент жеребування перебував у відпустці. Це завадило успішному авторозподілу справи, адже в Городоцькому райсуді працює лише троє суддів.

Раніше Верховний Суд України залишив без задоволення клопотання захисника підсудного щодо направлення кримінального провадження з Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до Апеляційного суду Тернопільської області. Куди тепер помігрує справа, невідомо.


Теги: хабарництво, корупція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.