Перейти на мобільну версію сайту


03.04.2015

БРАКОН’ЄРІВ ЛОВИТИМУТЬ СПІЛЬНО

30 березня начальник райвідділу міліції Ігор Благун зустрівся з громадськими активістами, журналістами, представниками рибних господарств району, аби обговорити проблему вилову риби в період нересту.

Відомо, що традиційно навесні по всій Україні проводиться масштабна природоохоронна акція «Нерест», пов’язана з періодом розмноження риб. І від того, як пройде цей процес, залежить збереження рибних запасів у річках і озерах, а іноді й навіть існування деяких видів. Саме під час нересту активізується браконьєрський вилов риби. За такі дії передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Визначені штрафи і за вилов окремих видів риб. Наприклад, за впійману щуку бракон’єру доведеться заплатити 340 грн, за ляща - 170 грн, білого амура чи товстолоба - 255 грн, сома - 425 грн, веризуба - 10 тис. грн.

- Зауважу, що в 2015 році квоту на промисловий вилов риби у Дністровському водосховищі отримали четверо користувачів, - повідомив Ігор Вікторович. - Це КП «Кам’янець-Подільське рибне господарство», ФОП «Гасюк Н.М.», ДП СЦРГ «Поділля» та «Хмельницькрибохорона». Нагляд за діяльністю цих господарств здійснює Хмельницька держрибохорона. З моменту створення відділення з оперативного обслуговування Дністровського водосховища (квітень 2008 р.) при Кам’янець-Подільському райвідділі міліції, було виявлено та задокументовано 281 факт, пов'язаний із незаконним виловом риби. Сума матеріальних збитків, завданих державі, становить 570443 грн.

Правоохоронці мають намір працювати під час нересту спільно з громадськими активістами та проводити рейди на річках та водоймах по всьому районі.

Теги: нерест

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.