Перейти на мобільну версію сайту


04.03.2016

БЕТА ВЗЯЛА СЛІД, АЛЕ...

Вранці 2 березня не стало 14 кам’яних тесаних елементів сходів Фаренгольца. Майже 150 років лежало каміння, і ніхто його не чіпав, але знайшовся гад, який не зважив на історичну цінність сходів, що з’єднують Старе місто та Польські фільварки.

У 2010 році, коли сходи були трохи зіпсовані часом і, звичайно ж, людьми, позаростали базниками, директор ТОВ «Український кристал» Володимир Юр’єв полагодив два сходових марші, які з’єднують два райони міста. Також Володимир Васильович встановив там лавки, для тих, хто хоче перепочити чи просто посидіти й помилуватися краєвидами.

Що цікаво, крадій не брав підряд тесане каміння, а вибирав необхідного розміру й конфігурації. На місце кражідки прибула опергрупа на чолі з Русланом Гончаруком та дільничним Петром Придругою. Було зафіксовано факт викрадання каміння, а також опитані сусіди та перехожі. Як з’ясувалося, близько 24:00,  за свідчення молодого чоловіка, який йшов тоді сходами, каміння ще було.

Було прийнято рішення до пошуків залучити собаку, німецьку вівчарку Бету і її господаря Костянтина. Бета миттю взяла слід і помчала сходами вгору, неподалік будинку №4 на Кузнечній вона зупинилася і вказала на сліди протекторів від коліс «Жигулів».

Цієї ж ночі зникло 8 тесаних тротуарних каменів на вул.Сіцінського, неподалік Центру дитячої творчості. А наступної ночі, з 2 на 3 березня, намагалися вийняти камінь з іншого боку сходів, що ведуть від вул.Онуфрієвської на Польські фільварки. Та, напевне, хтось налякав негідника, або каменюка була важкою, і він її кинув неподалік. Вранці свідома жінка, яка щодня ходить сходами, заклала камінь на рідне місце.

Теги: крадіжка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.