Перейти на мобільну версію сайту


16.01.2015

АТОШНИК З «БРАТАМИ» ПРИЇХАВ ПІДТРИМАТИ ВБИВЦЮ

15 січня пройшло судове засідання у справі щодо жорстокого вбивства кам’янецького юнака Павла Теплюка, яка була повернута на повторний розгляд з Вищого Апеляційного суду до суду першої інстанції через допущену помилку в кваліфікації злочину. Як і тричі поспіль, цього разу розгляд справи не розпочали.

Знову судді, вже нової колегії суддів, узяли самовідвід. Це зробили головуючий суддя Діна суд.JPGСтельмах та суддя колегії суддів Анатолій Вдовичинський. Вони були змушені взяти відвід через те, що раніше вже вели судові справи з убивцею хлопчини. Крім того, він неодноразово писав скарги у вищі судові інстанції на суддів, які заявили про самовідвід.

Поки судді перебували в нарадчій кімнаті, ув’язнений знову взявся обпльовувати присутніх у залі. Таким способом він хизувався перед людьми в камуфляжному одязі, які, мовляв, приїхали підтримати вбивцю. Як виявилося, серед них двоє кам’янчан, є кияни та кримчани, які нібито воюють у батальйоні «Крим» на боці захисників суверенності нашої держави. Та не зрозуміло одне, як можна було покинути колег по зброї і приїхати за сотні кілометрів, аби підтримати вбивцю дитини?

У залі суду з боку вбивці та його прихильників були постійні провокації й намагання зірвати судове засідання, яке й без того не мало відбутися.

Наразі особа бійця з шевроном «Крим» встановлюється, але за попередніми даними він кримчанин, який вступив у міліцейський батальйон «Крим». До речі, шестеро «гостей», які прибули в місто, централізовано приїхали з Київа. Особи усіх також встановлюються.
Серед них помічено чоловіка, який вже не вперше привозить у місто невідомих на підтримку «брата», але того «брата», за їхніми словами, ніхто не знає, просто інші «брати» попросили приїхати і підтримати. «Брати» привезли вбивці вітання з Днем народження у вигляді тортів, які й передали в ІТТ.

Напевне, вбивцю надихнула форма його прихильників, бо він звернувся в прокуратуру з клопотанням про надання йому автомата, мовляв, хоче йти воювати в зону АТО. Певне, ця зона почалася б у Кам’янці...

Теги: Макоцей, суд над Макоцеєм, Павло Теплюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.