Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2013

АМЕРИКАНЦІ ВИВЧАЛИ МІЛІЦЕЙСЬКИЙ ДОСВІД

Минулого тижня в Кам’янці перебувала делегація із США. До її складу увійшли Рон Гленсор, колишній заступник начальника поліції міста Рено (штат Невада), професор університету Невада, експерт програми ІСІТАП Департаменту поліції США та Роберт Пікок, старший експерт програми ІСІТАП Департаменту поліції США.
На Хмельниччину іноземні гості завітали на запрошення керівництва Хмельницького управління МВС задля вивчення роботи міліції в сфері профілактики правопорушень та взаємодії органів внутрішніх справ з населенням щодо забезпечення охорони громадського порядку. делегація.JPG
Двостороннє співробітництво та участь роботи органів внутрішніх справ у програмах на кшталт ІСІТАП дає змогу покращити роботу правоохоронних органів. Варто зауважити, що напередодні приїзду до Кам’янця-Подільського, делегація відвідала Нову Каховку, Хмельницький та Волочиськ. Однак, поспілкувавшись із міським головою Михайлом Сімашкевичем, ознайомившись із роботою правоохоронних органів у Кам’янці-Подільському, гості зауважили, що наше місто відповідає всім критеріям, щоб бути учасником програми ІСІТАП. Тож найближчим часом можна сподіватись на конструктивні переговори про співпрацю наших правоохоронних органів з представниками, які входять до складу кримінального відділу Департаменту Юстиції США.

Теги: міжнародні зв’язки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.