Перейти на мобільну версію сайту


16.11.2012

АБИ УНИКНУТИ БІДИ

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, при цьому багато хто не дотримується елементарних правил пожежної безпеки. Переважна більшість пожеж виникає через порушення цих правил.
Як повідомив провідний фахівець служби цивільного захисту ТУ МНС Руслан Нездолій, основною причиною виникнення мнс.jpgпожеж є людська недбалість. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, переважно в сільській місцевості. В основному, лихо приходить у будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних.
У зв’язку з цим, служба цивільного захисту вкотре нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте, слідкуйте за справністю електричних мереж. Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях.
Постійно піклуйтеся про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань, адже від цього залежить ваше життя.

Теги: МНС, правила безпеки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.