Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

А КИШКА ТО - ТОНКА!

Гидко й страшно спостерігати за чоловіками, на очах яких принижують, а ще гірше - б’ють дівчину чи жінку.  
Так сталося й увечері 10 січня. Молода жінка зайшла до піцерії зігрітися, випити чаю та з’їсти тістечко. У приміщенні закладу було багато відвідувачів. За одним із столиків сиділа знайома їй компанія з чотирьох хлопців, які й запропонували Вікторії підсісти за їхній столик.
Щойно дівчині принесли замовлення, як до піцерії влетів колишній чоловік Віки, від якого змушена була піти через різні непорозуміння. Він почав шарпати дівчину, тягати за коси і силоміць вивів на вулицю. Там мотлошив бідолаху, як сам хотів: знову ж таки тягав за коси, бив, занурював головою у кучугуру снігу, порвав шубу. Все це відбувалося на очах багатьох людей і, зокрема, чоловіків. Дівчині вдалося якимось чином зателефонувати сестрі, яка разом із своїм хлопцем прибігли на місце події. Хлопець заступився за жінку, але розбишака-чоловік не міг вгамуватися, і між ними теж зав’язалася бійка. Та знову ж ніхто з присутніх у кафе чи перехожих навіть не викликали міліцію.
Перелякана Вікторія разом із своїми розгубленими родичами попрямували додому. Там, трішки заспокоївшись, вирішила звернутися із заявою у відділок міліції. Прийшовши туди вже близько першої ночі, Віка прочекала аж до 4-ої ранку слідчого, який чергував у складі опергрупи...
...Інколи здається, що в місті перевелися справжні чоловіки. На їхніх очах можуть бити ліхтарі, ламати лавки, нівечити квітники, знущатися над тваринами, бити, вбивати людей, а вони ходять, як сліпі. Моя хата скраю, я нічого не знаю.
Невже наші хлопці, чоловіки можуть лише ображати, принижувати, бити слабшого, а от коли настав час захистити слабшого, у них відразу кишка тонка...

Теги: чоловік побив жінку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.