Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

17 ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ

Саме таку цифру оприлюднило відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в м.Кам’янець-Подільський.
-  Минулого року ми зареєстрували 17 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, у яких 17 осіб потерпіли, - зазначає страховий експерт з охорони праці відділення Олег Антошків. - Ці випадки сталися в обробній промисловості, торгівлі, охороні здоров’я. Зробивши аналіз виробничого травматизму та проаналізувавши види подій, що призвели до нещасного випадку, можна зробити висновки, що минулого року травматизм ставався в основному через падіння потерпілих.
Варто зауважити, що нещасні випадки ставалися через незадовільний технічний стан засобів виробництва, залучення до роботи працівників не за спеціальністю, порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов'язків тощо.
У 2012 році нещасні випадки спіткали водіїв автонавантажувачів (на роботах середньої кваліфікації), електромонтажника-схемника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, лікаря-кардіолога, машиніста екскаватора, кранівника та начальника дільниці. Варто зауважити, що всім потерпілим було виплачено компенсацію.

Теги: виробництво, Фонд страхування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.