Перейти на мобільну версію сайту

RSS

У ПОЖЕЖНИКА - ПОЖЕЖНІ АВТІВКИ
Новоспечений начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону територіального управління МНС України в
Хмельницькій області Віктор Муринець виявився колекціонером. Правда, хобі його передбачуване, зокрема, у плані наповнюваності. Віктор Борисович, як справжній пожежник, колекціонує пожежні автомобілі.
Нині колекція трохи «схудла», адже є для її володаря не такою вже й великою пристрастю. Начальник не «труситься» над кожним екзампляром, а залюбки міняється автомобілями й, навіть, роздає.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

Я ЗАВ’ЯЗАВ...
Заявив під час традиційного щорічного туристичного злету педагогів Михайло Сімашкевич. Футболка із дивним написом (не зрозуміло, чому і з чим зав’язав) у руках Михайла Євстафійовича і щасливий вираз обличчя - що ще потрібно, аби завоювати симпатії.
Як виявилося, такі футболки чиновники дарували вчителям, які здобули перемогу у змаганнях за визначеними номінаціми. Саме так, хтось із послідовників Макаренка отримав з рук мера чудовий презент, де червоним по білому було написано "Я зав’язав".
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МІСТО ТОПИЛО, РАЙОН БИЛО ГРАДОМ
А все через парасольку
Ми так довго просили дощу, що тепер не знаємо, куди від нього подітися.
Спекотний та бездощовий початок травня змінили червневі грози, зливи та град. Стихія настільки розлютувалася, що й справді, виникало відчуття зміни клімату. Ми опинилися у тропіках, де жодного дня не буває без опадів.
Найбільш небезпечним виявивилося 11 червня. Близько 17.00 небо ніби опустилося на місто. На дворі стало темно. Проливний дощ почав затоплювати місто. Дренажна система, яка і так дихає на ладан, або у деяких місцях взагалі відсутня, просто не справлялася з тоннами води.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

РЯТІВНИКІВ РЕОРГАНІЗУВАЛИ. НЕ ЧЕРЕЗ «КСЕНІЮ»
У Міністерстві надзвичайних ситуацій (МНС) тривають реорганізаційні зміни. Нещодавно вони докотилися і до нашого регіону. Відтепер замість служби цивільного захисту в м.Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільському районі створено 2-й Державний пожежно-рятувальний загін територіального управління МНС України в Хмельницькій області. 28 травня начальником загону призначено Віктора Муринця. Віктор Борисович народився 26 вересня 1960 року в с.Руда. Свою назву змінили також і СДПЧ-4 та СДПЧ-5. Тепер вони офіційно називатимуться ПДРЧ-5 та ПДРЧ-6 (пожежна державна рятувальна частина - прим.Ред.). Ці частини очолили Олександр Ткачук та Андрій Лилак відповідно.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЛЕБЕДІ З’ЇЛИ ЛІЛІЙ НА 2 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ
Намагання влади довести до досконалості Лебедине озеро дуже сподобалося шлункам його мешканців - лебедям.
На верхньому та нижньому озерах було висаджено водяні лілії, осот та комиші. Краса. Та, як виявилося, краса для людського ока, а для пернатих красенів – їжа.
Коли наступного ранку наглядач прийшов годувати лебедів, від рослин не залишилося майже нічого. Лише на нижньому озері де-не-де залишилися вцілілими латаття. Решту рослин лебеді просто з’їли.
Ми з’ясували, що таке озеленення обійшлося для міста у понад 2 тисячі гривень. А тепер скажіть, що лебеді не є аристократами і відмовляються влаштувати собі таке дороге частування?..
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРОКИНУВСЯ НА ПАРКАНІ
8 червня, о 07.30, у селі Гаврилівці на 298 км автодоргори Житомир-Чернівці сталося ДТП.
Як повідомив старший інспектор ДПС взводу з обслуговування стаціонарного посту №2 Андрій БАСЮК, водій вантажного автомобіля «Renault» поспішав до пункту призначення. Він їхав у напрямку Чернівців і від перевтоми заснув за кермом. Його вантажівка з’їхала з земляного полотна автодороги та наїхала на огорожу приватної господи. Лише від удару водій прокинувся. Як результат, огорожа зруйнована, автомобіль отримав значні механічні пошкодження.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГУМЕНЧАНИ ХОЧУТЬ ЗАБОРОНИТИ РУХ ВАНТАЖІВОК
Нещодавно до районної державної адміністрації звернулися жителі с.Гуменці, що проживають на вул.Першотравнева, з проханням заборонити рух великовагового транспорту через їхнє село. Проблема полягає в тому, що через вантаж, який доставляється на ПАТ «Авіс» транспортними засобами вантажопідйомністю 40 і більше тон, відбувається руйнування житлових будинків та автодороги, на якій минулого року проводився капітальний ремонт. Для вирішення цього питання на місце виїхала робоча група у складі першого заступника голови РДА Ніни Фабіянської, заступника начальника філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» Анатолія Півця, начальника відділу розвитку інфраструктури РДА Миколи Чумака та інспектора ВДАІ Кам’янець-Подільського РВ УМВС України в Хмельницькій області Руслана Безручко.

ЧИНОВНИКИ ЇЗДИТИМУТЬ ЗА СВІЙ КОШТ
Собі туфлі, а меру - буханку хліба
Заступник міського голови Василь Сукач, разом з депутатом міськради Андрієм Мастикашем і директором музею-заповідника Віктором Травінським повернулися з литовського міста-побратима Укмерге, куди були запрошені на святкування Дня міста. Наша делегація також побувала на економічному форумі торгово-економічної палати та виставці техніки лісового господарства. Кам’янчан вразило побачене. Один агрегат замінює роботу 10 чоловік та може виконувати роботи, починаючи від кронування дерева і обчищення гілля - закінчуючи розрізанням на дошки.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЯК ПОСТЕЛИШ, ТАК І БУДЕШ СПАТИ
У місті з’явилися фахівці, які знають й уміють будувати дороги. Це ПП «Нова перспектива+». Сьогодні це підприємство займається вимощенням бруківкою відрізку дороги по вул.Драгоманова від вул.Лесі Українки до взводу ДПС. На разі тут за усіма правилами вибирається грунт, робиться все для правильного відтоку води. Ця ділянка, напевне, стане показовою. Роботи планують завершити за тиждень.
«Нова перспектива+» вже зарекомендувала себе під час проведення робіт на Лебединому озері.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МАКІЯЖ ПОТРІБЕН МІСТУ
Вчора на черговому засіданні виконкому серед основних питань обговорювалася концепція реконструкції майдану Відродження. Зазначалося, що ця територія є продуктом радянського часу кінця 60-их минулого століття. Тому сьогодні вона не тільки фізично, але й морально виглядає застарілою. Пішохідні доріжки понівечено, деякі дерева посохли, з декоративних кущів утворилися хащі, а п’єдестал, де стояв батько пролетаріату, осиротів.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МИ - ВІДПОЧИВАЄМО, ВОНИ – ДУМАЮТЬ...
Минулого номера ми писали, що до цієї пори остаточно не відомо, хто ж на наступних парламентських виборах балотуватиметься від опозиції до Верховної Ради. Попре те, що наш округ (куди входить м.Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони) є квотою «Фронту Змін», нині називається зовсім не «фронтівська» кандидатура – це Ростислав Ярема. Натомість, лідера районної організації цієї політичної сили Віктора Худняка нібито «залишають» за бортом передвиборчої гонки. Джерела в об’єднаній (тут варто поставити декілька знаків запитання) опозиції говорять, що кандидатуру Ростислава Тарасовича підтримує один із лідерів «Фронту Змін», а нині ще й заступник керівника передвиборчого штабу об’єднаної опозиції Микола Мартиненко. Чи під силу буде змагатися Віктору Худняку із такою протекцією, не відомо.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

МЕДИКАМ ТА «ДАІШНИКАМ» ДОПОМАГАЮТЬ МАЙБУТНІ ВЧИТЕЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
З початком старту «Євро-2012» поряд зі штатними працівниками у диспетчерських службах швидкої допомоги та міліцейських підрозділів цілодобово чергують близько 50-ти майбутніх вчителів англійської мови. Всі вони - студенти факультету іноземної мови К-ПНУ ім.І.Огієнка. На швидкій допомозі від телефонів не відходять Лєна Гунковська, Єльміра Гаджієва, Наталія Жуковська. А староста групи Юля Мислива чергує в міському ДАІ. Студенти-волонтери узялися допомагати і райвідділу міліції.
Додаткові чергування на час проведення «Євро» узяв на себе й лікар швидкої Олег Руснак. Він вільно володіє англійською, німецькою мовами, а також спілкується на івриті.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КРАЙНІМ У РОЗКРАДАННІ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ у С.РУДА «НАЗНАЧИЛИ» СЕРЖАНТА й ПОГОДУ
(Крайньою у зубожінні мільйонів українців – доярку із села Устя)

Декілька років тому військова частина №36, що в с.Руда, призупинила свою діяльність і нині знаходиться на так званій консервації. Те, що даний майновий комплекс занепадає, заростає чагарниками - лише видима сторона медалі. Інша, «невидима», принаймні, для влади та правоохоронців, - демонтаж цілих приміщень та вивезення будівельних матеріалів з цієї території.
Як повідомляють місцеві жителі, на початку цього року залізні ворота з обох сторін (з переду і з тилу) зняли. Їх вивезли та здали на металобрухт. На КПП усі двері, або те, що від них залишилося, відчинені. Відповідальний за охорону (військовий Сергій Бурлаков) постійно відсутній. Зі слів людей, він проживає і переважно перебуває у місті Хотин.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЗА ДОБУ НА ШТРАФМАЙДАНЧИКУ - 150 ГРН. І ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК...
Про те, що Державтоінспекція не буде утримувати штрафмайданчики, говорили давно. Нарешті від слова перейшли до діла. Та наскільки вдалим виявився такий перехід?
З квітня практично всі штрафмайданчики, які належали ДАІ, опинилися у приватних руках. Причиною таких нововведень стали зміни, внесені до Постанови Кабміну від 17.12.2008 р. №1102 «Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках».
Дана Постанова дозволяє Державтоінспекції у разі відсутності місць на власних штрафмайданчиках укладати договори зберігання затриманих транспортних засобів з підприємствами, установами та організаціями, визначеними на конкурсних засадах.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АПТЕКИ ЗНИЗЯТЬ ЦІНИ
Щоправда, невідомо коли саме.

Днями до редакції звернувся наш постійний читач Геннадій Гаврилюк із запитанням, хто має контолювати ціни в аптеках і чому вони досі не знижені. Геннадій Васильович стверджує, що недноразово у центральних ЗМІ чув інформацію про 20-відсоткове зниження цін на ліки з 1 червня цього року.
- Сьогодні вже 13 червня, а в жодній аптеці міста я так і не побачив обіцяного Урядом зниження! - обурювався наш читач. - Нас так обманює держава чи, може, на місцевому рівні не дуже поспішають виконувати накази?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК


Статті 11716 — 11730 з 12290
Початок | Поперед. | 780 781 782 783 784 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.