Перейти на мобільну версію сайту

RSS

ЛОВИСЬ, РИБКО...
Хоч нерест і закінчився, проте браконьєрів цей факт не лише не зупиняє, навпаки стимулює до знищення природи. Тож не дивно, що правоохоронці райвідділу міліції затримують на гарячому знахабнілих любителів рибної ловлі.
Замість того, щоб як усі рибалки, ловити рибу для задоволення на вудку чи спінінг, браконьєри закидають у річки Кам’янеччини сітки.
Як повідомляє з цього приводу інспектор по роботі з населенням та ГФ СДІМ райвідділу міліції, старший лейтенант міліції Ольга ШМОРГАЛ, 14 липня, близько 08.00, на березі р.Дністер, поблизу с.Демшин, правоохоронці затримали місцевого жителя гр.Л., 1962 р.н., який за допомогою рибальської сітки здійснював незаконий вилов риби.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЖИЛИ ВІЙСЬКОВИМ ЖИТТЯМ
15-17 серпня на базі факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка пройшов Х ювілейний Всеукраїнський військово-патріотичний збір, приурочений до Дня незалежності України. Захід під гаслом «Моя країна - Україна!» проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Громадський Рух «За Майбутнє» за підтримки Міністерства Оборони України.
У проекті взяли участь 250 хлопців і дівчат - учнів 10-11 класів та студентів 1-3 курсів вишів з різних регіонів України. Вони вперше протягом кількох днів жили життям військових строкової служби, ночували в казармах, харчувалися в солдатській їдальні.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗАПИСКИ ВІДПОЧИВАЛЬНИЦІ (У РАКУРСІ МОВНОГО ПИТАННЯ)
Не так давно я з сім’єю та друзями повернулися із відпочинку з Одеси. Із заголовку ви, мабуть, зрозуміли, що розповідатиму я не про чистоту пляжів та температуру води у морі. Говоритиму про те, що хвилює мене, як справжню патріотку своєї країни, - про мову. Насамперед, варто сказати, що коли ми збиралися на відпочинок, я для себе одразу вирішила, що не буду переходити на російську. Я у своїй країні – Україні, мова у нас поки що одна державна – українська. Не хочу бути у себе вдома, наче у гостях. Але думки думками, а сама з острахом прислухалася до чуток, що десь у тих краях побили україномовних відпочивальників, або в магазинах відмовлялися обслуговувати, вимагаючи «разговарить нормальным языком». Проте все ж таки ми наважились на поїздку...

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ «БАРВІНОК» У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВІНКУ
Мрії мають здатність матеріалізуватися. Черговим підтвердженням цього факту стала уже традиційна поїздка до країн Європи студентів податкового коледжу. Нещодавно студентський танцювальний колектив «Барвінок» повернувся із Франції, де брав участь у двох фольклорних фестивалях.
Глядачі з неприхованим захопленням зустрічали кожен вихід «барвінчан», адже їхні танці – справжній вибух позитивних емоцій, радості, бадьорості, молодості. Саме тому на обох фестивалях «Барвінок» визнали найкращим колективом, найдисциплінованішим та найвеселішим.

НОВА КНИГА, НОВІ СПОГАДИ
З висоти часового простору, з відстані прожитих літ ми по-новому, більш вимогливо і відповідально оцінюємо події та вчинки. До станції на ймення Минуле квитків немає. Хіба у спогадах та роздумах. Саме до них звернувся у книзі «Відгомін незабутніх літ» полковник у відставці, людина з чималим життєвим і професійним досвідом, яка пройшла велику школу армійських буднів та нелегку працю в органах місцевого самоврядування Павло Гладченко.

У САДИБІ ЦУГЛЕВИЧІВ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ
Маленьке, миленьке цуценя вибігло нам назустріч, коли ми тільки переступили межі обійстя. Воно обнюхало нас, покрутило своїм хвостиком і побігло до господарів.
- Бачите, він вас прийняв, - привіталася з нами господиня садиби, завідувачка жіночої консультації міської лікарні Дзвенислава Цуглевич. - Це Барбос №2 - наш єдиний охоронець і захисник.
- ?..
- Справа у тому, що нещодавно у нас вкрали першого Барбоса. Онучка Яся його дуже любила. Ми спочатку хотіли купити дитині якогось іншого собаку, але Яся просила лише Барбоса. Довелося чекати, поки мати вкраденого цуценяти знову ощениться. Трапилося диво - вона народила майже копію нашого Барбоса. Коли ми принесли щенятко додому, онучка кинулося до нього, обійняла і пролепетала: «Мій Барбосик повернувся!».
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ДВОМ КОЛИШНІМ БЮТІВЦЯМ НЕ СПОДОБАЛАСЯ КАНДИДАТУРА ЯРЕМИ
7 серпня відбулася прес-конференція депутатів міськради Миколи Розбама та Анатолія Качуровського з приводу їхнього виходу з лав партії ВО «Батьківщина». Обидвох депутатів, яких можна по праву назвати старожилами міського парламенту, обурив факт висунення кандидатом від об’єднаної опозиції по нашому мажоритарному виборчому округу Ростислава Яреми.
На початку зустрічі Микола Розбам пообіцяв журналістам, що говоритиме правду і тільки правду.
- Я пишався і пишаюся тим, що був членом партії «Батьківщина». Зі мною до неї прийшли порядні та чесні люди. Стосовно мого виходу із партії, то причиною цього кроку стала ситуація, коли я із засобів масової інформації дізнаюся, що по нашому виборчому округу від опозиції висунули кандидата у депутати до Верховної Ради Ярему.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ВІДКРИВАЙ ГАМАНЕЦЬ, МІСЬКИЙ ГОЛОВО, І ДУМАЙ...
Місто раділо, коли відремонтували вул.Драй Хмари. Особливо тішилися з цього приводу водії. Та не довго раділи: понад місяць тому якийсь розумник вирив яму просто на проїжджій частині дороги і засипав її щебенем великої фракції. Інколи водії об’їжджають цю ділянку, а тим, кому не вдається це зробити, їдуть щебенем, який розкидається по всьому полотні дороги. І після цього вже нікуди не обминеш. Це величезне каміння транспорт втрамбовує у асфальт. Тепер, напевне, варто дочекатися осінніх дощів, які вщент зруйнують асфальтове покриття. І тоді відкривай гаманець, міський голово, і думай, звідки б упали гроші на ремонт дороги...
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЧИ ДОПОМОЖЕ РІНАТ АХМЕТОВ КАМ’ЯНЦЮ?
Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник планує позмагатися за грант від благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Фонд розробив новий проект «Динамічний музей», який має на меті підтримку музеїв України.
За допомогою трьох грантів (один до 10 млн. грн, два – до 250 тис. грн) відкриється можливість модернізації одного з українських музеїв. Остаточне рішення експертної ради буде відоме до 2 листопада цього року.

* 3 серпня проведено аукціон з продажу об’єкта комунальної власності за адресою вул.Зарванська, 15. Початкова вартість об’єкта склала 128 673 грн. В аукціоні взяли участь двоє претендентів. У результаті проведених торгів, об’єкт приватизовано за 143 673 грн.
* Міністерство соціальної політики України організувало поїздку для 200 українських дітей, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС до Китайської Народної республіки. До складу групи включено і юного кам’янчанина Івана Дашка.

ЗЕЛЕНИЙ ЗМІЙ + ЦИГАРКА В ЛІЖКУ = СМЕРТЬ
На світанку 3 серпня у с.Підпилип’я у власному помешканні загинув 49-річний чоловік.
Він курив у ліжку і заснув. Цигарка випала з його рук на ватний матрац, який почав тліти та диміти. Чоловік задихнувся чадним газом. Житло не постраждало. Сусіди та місцева пожежна команда самотужки ліквідували пожежу. Кажуть, що за життя покійний дружив із «зеленим змієм», який приспав його пильність.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПСИХОЛОГІЯ ВРЯТУВАЛА ВІД ЗАГИБЕЛІ
Один кам’янецький азартний гравець намагався позбавити життя сестру свого однокласника, який працює за кордоном. Заборгувавши чималу суму, він вирішив поживитися чужими. Зваживши, що брат повинен допомагати сестрі, він прийшов до неї в гості з проханням «позичити» гроші. Жінка вдавала, що не розуміє цих натяків. Візитера це дуже сильно розізлило. Він схопив молоток і...
На щастя, жінка була за фахом психологом і миттєво розпочала розмову зі своїм потенційним убивцею. Під час розмови той відволікся, і господині вдалося втекти від смерті.
Наразі азартного гравця затримано. Ведеться слідство. Сподіваємося, що суд дасть його діям правильну оцінку.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

 ЗА АФРИКАНСЬКОЮ СПЕКОЮ - АФРИКАНСЬКА ЧУМА?
Агровиробники, жителі сіл, зокрема власники підсобного господарства, сьогодні із острахом спостерігають за інформацією щодо розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.
Нещодавно ветеринарна служба нашої держави повідомила, що в Запорізькій області зафіксовано захворювання свиней цим надто небезпечним вірусом. Такий розвиток подій загрожує колосальними збитками, починаючи від знищення свиней навколо вогнища захворювання та завершуючи зменшенням продажу м'яса та зерна. Експерти зазначають, якщо нашій державі вдасться обійтися «легким переляком» і вогнище захворювання буде швидко локалізовано та ліквідовано, то втрати селян та загалом економіки будуть незначними. Однак якщо ситуація буде розвиватися за гіршим сценарієм, то вірус пошириться на інші регіони нашої держави.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ХТО ЗАКРИВ НАРКОЛОГІЮ?
У редакцію звернувся один із мешканців нашого міста із запитанням про те, чому на вул.Матросова не працює наркологічне відділення. «Невже його без відома кам’янчан просто закрили?», - цікавився він.
Ми зателефонували у це відділення, але слухавку підняли медпрацівники сусідньої з ним - неврологічного і підтвердили, що наркологія дійсно зачинена, а усі медики, які там працювали, сьогодні у відпустці.
По коментар ми звернулися до головного лікаря міської лікарні Дмитра Васильянова.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

МОЛОДШИХ ЛЕЙТЕНАНТІВ ЗБІЛЬШИЛОСЬ
4 серпня 241 студент - випускник кафедри офіцерів запасу факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка після трирічного навчання склав присягу на вірність українському народові. Незабаром усі вони отримають звання молодших лейтенантів.
Напутні слова та привітання прозвучали від заступника міського голови Василя Сукача, заступника начальника факультету Василя Геника, спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи РДА Олександр Костиненка та матері майбутнього офіцера Анжели Подорожної. Освятив молоде поповнення клірик собору Олександра Невського о.Тарасій.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 11446 — 11460 з 12262
Початок | Поперед. | 762 763 764 765 766 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ХАЛАТНІСТЬ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ
ХАЛАТНІСТЬ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

Тема коронавірусу вже заїжджена та перезаїжджена, але при цьому постійно виникають якісь парадоксальні ситуації. Незважаючи на те, що сусідня Чернівецька область з самого початку пандемії палала і до нас дуже швидко міг потрапити вірус, наше місто здавалося стабільним і безпечним. Потім боялися ринку, аби звідтіля біда не прийшла і не вклала все місто в ліжка.Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.