Перейти на мобільну версію сайту

RSS

 АНАТОЛІЙ НЕСТЕРУК ПОКИДАЄ КАМ’ЯНЕЦЬ
Чутки про те, що колишній міський голова Анатолій Нестерук незабаром переїде до обласного центру, небезпідставні.
Справді, Анатолію Макаровичу надійшла пропозиція стати заступником міського голови Хмельницького. Він буде курувати комунальну сферу обласного центру. Наступного тижня має відбутися затвердження Анатолія Нестерука на сесії міської ради. Поки що кандидатура Анатолія Макаровича проходить обговорення в постійних комісіях.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ ВИСТУПАЄ ЗА ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК САМОВРЯДУВАННЯ
Напередодні Дня працівників місцевого самоврядування секретар міської ради Василь Сенюк розповів про необхідність активного розвитку самоврядування. На його переконання, Камянец-Подільський має усі шанси стати піонером у цього напрямку. Адже в плані самоврядування нашому місту є чим пишатися. Ще на початку XIV століття на рівні з Києвом Кам’янець став одним із найстатусніших користувачів цього привілею – мав повне Магдебурзьке право.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ПІДОЗРЮВАНОГО У ВБИВСТВІ НЕ МОЖУТЬ ВГАМУВАТИ
Суд не в змозі розпочати засідання у справі. Макоцей погрожує всім розправою. Матері Оксані Теплюк уже розбили вікно.

На 4 грудня було призначено суд у кримінальній справі щодо вбивства 18-річного Павла Теплюка. Але через неспроможність представника підозрюваного у вбивстві, київського адвоката Людмили Скрижалевської дістатись до Кам’янця, розгляд справи перенесли на наступний день. Цього ж дня до суду на 10.00 не було доставлено й підсудного Сергія Макоцея. Як з’ясувалося пізніше, конвой привіз його в ізолятор тимчасового тримання близько 13.00.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ / Тетяна ШУХАНОВА

ЧИ КРАЩЕ ТАМ, ДЕ НАС НЕМАЄ?
28-річна Олена навіть не хоче згадувати про страшні два роки перебування в Туреччині. Її та ще вісьмох дівчат старанно готували до нібито міжнародного конкурсу з екзотичного східного танцю живота. Довгих півтора роки з нею займалися найкращі вчителі. Дівчина навіть не підозрювала, що двотижнева віза учасниці конкурсу перетвориться на дворічне рабство. Невільниці дивом вдалося вирватися з полону. Нині майже всі зловмисники, причетні до цієї історії, перебувають за гратами, а Олена загоює свої душевні рани в рідному Кам’янці.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ПОДАТОК НА КРИНИЦІ. ПРАВДА ЧИ МІФ?
Сьогодні серед жителів району та міста ширяться чутки, що з нового року доведеться платити за користування криницею. Щоправда, перед цим колодязь доведеться обладнати лічильником. У людей такі чутки викликають обурення. Вони говорять, що скоро доведеться платити не тільки за воду, а й за повітря.
Та фахівці з охорони навколишнього природного середовища заспокоюють людей.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

МІСТО ТОРГУВАЛО ІЗ 43 КРАЇНАМИ
За 9 місяців цього року Кам’янцем експортовано товарів на суму 33,6 млн. доларів США, що менше, ніж за 9 місяців минулого року на 0,9%. Разом з тим, імпорт збільшився на 40,4% і становив 53,5 млн. доларів. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 19,9 млн. доларів.
Найбільшою країною-партнером міста залишається Німеччина (54% експорту і 30% імпорту). Значними були експортні поставки до Німеччини й Чехії комплектів проводів, до Італії – текстильного одягу, до Молдови – будівельного гіпсу та виробів з міді. Обсяг імпортних товарів сформований переважно за рахунок одержаного з Російської Федерації прокату з вуглецевої сталі, з Німеччини та Чехії – арматури ізолювальної, електричної апаратури для електричних кіл, виробів з пластмас і гуми, з Казахстану – необробленого цинку.
Основу товарної структури зовнішньої торгівлі міста складають електричне обладнання, недорогоцінні метали та вироби з них, полімерні матеріали, пластмаси.

ПЕНСІЇ ЗРОСТУТЬ ДО МІНІМУМУ
З 1 грудня розмір мінімальної пенсії виросте на 28 грн і становитиме 884 грн. Остання сума є на сьогоднішній день прожитковим мінімумом. Крім того, було проведено перерахунки надбавок, підвищень, доплат, додаткових пенсій, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму.
Так, розміри підвищень, передбачених Законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» складуть для інвалідів війни I групи - 442 грн, II групи - 353,60 грн, III групи - 265,20 грн, учасників бойових дій - 221 грн.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ХЛІБОПЕКАРІВ ПОПЕРЕДИЛИ
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України підозрює хлібного монополіста регіону «Стіомі-Холдинг» (покриває хлібобулочними виробами понад 50% краю) в антиконкуретних діях. Про це нещодавно на брифінгу для журналістів заявив в.о. голови обласного територіального відділення АМК Анатолій Кармаліта.
За його словами, хлібозавод включив до собівартості хлібобулочних виробів транспортні витрати, а це, як виявилося, суперечить розпордяженню голови ОДА «Про запровадженння державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари» (№174 від 29 квітня 2011 р.).

Вміння римувати слова, складати їх у вірші, вміння бачити красу світу та описувати його кількома глибокими, але влучними словами - це справжнісінький талант, піклуватись і розвивати який варто з дитинства. У Центрі дитячої творчості про талановитих дітей дбають у спеціалізованому гуртку.
Сьогодні вихованці літературної студії «Джерельце» ЦДТ поділяться із читачами «КлюЧа» своїми віршами.

У КАМ’ЯНЦІ - БУККРОСИНГ
Чи любите ви читати так, як люблю це я? Якщо ви не можете уявити свого дня без книжки в руках, якщо без друкованого слова ваш мозок перебуває в інформаційному вакуумі, якщо побачивши рекламу нового романа, ви поспіхом шукаєте клаптик паперу та ручку, щоб записати його назву, тоді вітаю! Ви гордо можете назвати себе книголюбом, книгоманом, книгоманіяком. Тільки ось предмет нашої любові, а точніше постійне оновлення його асортименту, деколи боляче б’є по кишені.

ДВІЙНИК СОЛІСТА «МОДЕРН ТОКІНГ» ЖИВЕ В КАМ’ЯНЦІ
Я не «двійник», не «тройник» і не клон…
Однакових людей не буває. Принаймні, це щоразу нам доводить природа. Але як жити, коли ти дуже схожий на іншу людину? Тим більше, коли сьогодні ми опинилися в центрі неймовірного скандалу із «караванівським» стрілком. Виходить, в нашій країні бути схожим на когось, - це небезпечно!?
Але якщо ти схожий на кумира мільйонів?

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

 ПОГОНЯ ЗІ СТРІЛЯНИНОЮ
Справжня погоня зі стріляниною сталася вночі 26 листопада.
Напевне, молодик вирішив похизуватися перед своїм товаришем. Сівши за кермо власного автомобіля «Ford Orion», він разом із другом почав ганяти вулицями міста. На перехресті вул.Данила Галицького і просп.Грушевського він мало не збив перехожих. Бідолашні, хоч і йшли за Правилами,  ледве врятувались від скаженого водія. Державтоінспектори, які патрулювали неподалік, помітили правопорушника та намагалися його зупинити. Але водій на вимогу даішників зупинитися не відреагував, навпаки, почав тікати у напрямку Чернівців.
На допомогу патрульній машині ДАІ, яка почала переслідувати зловмисника, по рації миттєво було викликано ще один наряд.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

У МІСТІ - ЯЩИКИ З ПІСКОМ
Напевне, кожному з нас доводилося бачити на узбіччі доріг, особливо після зими, купи посипального матеріалу. Впродовж весни та літа їх розмиває і змиває дощем, а деякі, найбільш «витривалі» до примх природи купи продовжують псувати вигляд вулиць.
За дорученням міського голови начальник департаменту ЖПДІ Олександр Бабчинський на підйомах та у тих місцях, де взимку необхідно буде посипальний матеріал, дав розпорядження на встановлення дерев’яних ящиків з піском і відповідним написом.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СТАТИ УЧАСНИКОМ «КЛУБУ ВИНА» - ПРОСТО, ПРЕСТИЖНО, МОДНО
Минулого четверга в Кам’янець-Подільському стартував новий проект «Клуб вина», який започаткований напрямком HoReCa Хмельницького філіалу ТОВ «САВСЕРВІС-МОВА» разом із його партнером - відомим в місті ресторанно-готельним комплексом «Гала-Готель», який входить в ТОП-100 кращих готелів України.
Мета проекту «Клуб вина» полягає в тому, щоб навчити клієнтів розуміти та відчувати світ вина, бути обізнаними в мистецтві виноробства, впроваджувати культуру споживання якісних вин у своїх закладах, тим самим підвищувати лояльність та попит до продукції компанії «САВСЕРВІС-МОВА», імпортованої з різних країн світу.

НАБИРАЛИСЯ РОЗУМУ ГОЛОВИ І...
Завершальна сесія «Академії лідерства» програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» 26 листопада зібрала в Кам’янці лідерів місцевого самоврядування з різних міст України.
Упродовж тижня міські голови, їх заступники, секретарі міських рад і керуючі справами виконкомів здобували знання, уміння й навички ефективного лідерства у місцевому самоврядуванні.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 11011 — 11025 з 12255
Початок | Поперед. | 733 734 735 736 737 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

УВАГА! СМІТТЯ!
УВАГА! СМІТТЯ!

Ми – homo sapiens! Але, на жаль, не кожна homo насправді sapiens. І прикладів цьому можна навести чимало. Де не копни – скрізь хоч греблю гати... Сьогодні ж «копнемо» тему, яка зовсім не нова, але у ці дні – знову на піку обговорення.
Частина українців, яка не витримувала режиму #ЗалишайсяВдома, хоча б на кілька годин, але тікала зі своїх домівок. І тікала зазвичай в природу – подалі від благ цивілізації, COVID-19 та тривалої «самоізоляції». Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.