Перейти на мобільну версію сайту

16.11.2012

ЯК ТОЧНИЙ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ГОДИННИК

За результатами Національного бізнес-рейтингу «Топ-30», який визначає підприємства-лідери, відповідно до даних Держстатистики, кам’янецьке ТОВ «Промтехтранс» отримало золото рейтингу.
Чи сподівалися колись на такий результат його працівники? Напевне, й гадки не мали...
... Ми йдемо з начальником відділу кадрів підприємства Галиною - - - , вона залюбки показує територію, майстерні, IMG_2157.JPGIMG_2164.JPGрозповідає про кожного працівника, який трапляється дорогою. Про те, хто, звідки і скільки років працює.
«А знаєте..., - раптово зупиняється, - цього всього б не було, якби не наш директор Віктор Антонович. Все тут - завдяки йому. І головне ж, на місці не сидить. Ми за ним, як за кам’яною стіною».
... Початок 90-их, розвал Радянського Союзу, тотальне безробіття. Здається, ніби виходу з ситуації не існує. Так думають всі, тільки не директор підприємства Віктор Антонюк, який на свій страх і ризик приймає, можна навіть сказати, екстраординарне рішення: дві колони вантажних автомобілів, а це близько 40 машин, вирушають на заробітки на Схід.
- Загалом, тоді ми проїхали 5,5 тисяч кілометрів, - пригадує Віктор Антонович. - Протягом двох років працювали вахтовим методом. Смоленск, весь Сибір... 150 працівників «Промтехтрансу» залишили свої домівки, аби заробити на шмат хліба.
Додому повертаємось, а між країнами вже кордони стоять. Нас ніхто не випускає, кримінальну справу навіть завели. Бо як IMG_2194.JPGже то так, в один бік їхали - кордонів не було, а в інший - з’явилися...
Усе, на щастя, завершилося благополучно. А Віктор Антонюк разом з працівниками IMG_2186.JPGпідтвердили відомий вислів «хто не ризикує, той не п’є шампанського».
З 1995 року у ТОВ «Промтехтранс» почалося нове життя. З новим партнером ПАТ «Подільський цемент» йшли й досі йдуть пліч-о-пліч.
- Семен Іванович взяв нас під своє надійне крило, - каже Віктор Антонюк. - Левова частка робіт, які на сьогоднішній день виконує підприємство, пов’язана з ПАТ «Подільський цемент». Наші автомобілі перевозять сировину для заводу. В основному, перевозимо вапняк. За добу буває до 15 тисяч тонн цієї сировини завозимо на завод.
Маємо замовлення на вантажні перевезення й з інших областей. Раніше ми були чи не єдиним підприємством в Україні, яке могло забезпечувати цілодобову роботу.
Брали участь в будівництві в Белгород-Дністровську, автодороги Одеса-Київ, об’їздної дороги у Чернівцях.
За нинішніми мірками ТОВ «Промтехтранс» - досить потужне підприємство. Тут працює понад 200 осіб, і лише 12 осіб - адмінперсоналу.
Автопарк товариства нараховує 120 вантажних автомобілів. Більша половина техніки є новою. 60% авто - не старші 3-річного віку. Щоправда, зізнаються «промтехтрансівці», є й такі машини, що вдвічі старші за їхніх водіїв. Пояснення такому феномену дуже просте: сучасні іномарки не витримують такого навантаження у порівнянні хоча би з білоруськими БелАЗами.
- Техніки у нас достатньо, - зізнається водій із 30-річним стажем Михайло Пенюшкевич.- Найменші з вантажних - 14-тонні КрАЗи. Є екскаватори, грейдери, трактори.
Михайло Миколайович на підприємстві з 1983 року. Має чоловік за плечима вже 71 рік. З технікою давно на «ти». А підприємство, на якому пропрацював більше 30 років, давно вже стало рідним.
Таких, як Михайло Пенюшкевич, у ТОВ «Промтехтранс» чимало. Та й, власне, Михайлів чимало - Дак, Пукас, Жук, Паращук, Луцик, Заводний, Костюк. Усі вони - хтось більше, хтось менше - працюють як годинниковий механізм. За цей час не одну тонну сировини перевозили з кар’єру на завод.
Як зізнається директор підприємства, кадровими питаннями тут займалися досить серйозно. Роки пройшли, аби знайти професіоналів, справжніх знавців своєї справи. Як показав досвід, «за рекомендаціями» чи «блатом» ніхто не прижився, а от за сумлінним ставленням до роботи, відповідальністю та працьовитістю - всі.
Сьогодні у ТОВ «Промтехтранс» працюють жителі Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького та Чемеровецького районів. І це не жарт!
Спеціальний автобус безкоштовно привозить і відвозить працівників на роботу. Аби отримати місце, у відділі кадрів IMG_2233.JPGзаписуться на чергу. Зрештою, залишаються тільки ті, що хочуть працювати.
Для робітників тут створені всі умови. У першу чергу, їх забезпечують спецодягом. Техніка обладнана відеокамерами, які фіксуть навіть те, як водій виїжджає з гаража (такі перестороги необхідні відповідно до правил техніки безпеки, яких неухильно дотримуються). Перед тим, як заступити на зміну, працівників оглядає лікар. А в обід можна й не брати з дому «тормозок», а поласувати повноцінним гарячим обідом у їдальні.
IMG_2208.JPGЗавідувач їдальні Ольга Кобзар та її працівники Лілія Ткачук і Марія Побережна завжди дбають, аби «промтехтрансівці» й не тільки вони смачно поїли. Частенько навіть здоби домашньої напечуть, аби всіляко догодити.
Невгамовний директор товариства відправляє своїх працівників то на концерт у обласну філармоні, то на екскурсії по визначних місцях України. Одним словом, дбає, як тато про своїх дітей.
Нині ТОВ «Промтехтранс» ніби маленька держава в державі. Про підприємство можна сказати, що воно має практично замкнутий цикл виробництва. Тут здійснюють всі види технічного обслуговування - від капітальних ремонтів автомобілів, до звичайного техобслуговування. Є токарні цехи, майстерні, шиномонтаж.
Працівники отримують достойну заробітну плату, від 3 тисяч грн і вище - це вже залежить від того, як хто працював.
Підприємство працює як точний швейцарський годинник. Ні, воно не показує час, воно є запорукою успіху та надійності для своїх співробітників.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.