Перейти на мобільну версію сайту

11.10.2013

«ВІКНО ПЛЮС+» = НА ВИСОТІ

Є нашому місту чим пишатися. Знаходяться люди, які не сидять склавши руки в очікуванні, що манна небесна впаде з неба, а просто створюють блага.
Так, цього року було розпочато проект директорських перехресть = за гроші меценатів вкладали проблемні перехрестя; започатковано проект «Ми = кам’янчани» для фінансової допомоги нужденним. А хтось, окрім меценатської допомоги, ще й створює робочі місця, комфорт для своїх працівників, можливість заробити гроші та що надто нині важливо = наповнювати бюджет міста. Для цього керівник повинен бути в постійному пошуку. Саме це й робить власник торгової марки «Вікно Плюс+» Сергій Ведерніков.
Його підприємство та фахівці працюють над завершенням грандіозного проекту, до втілення якого йшли роками, створюючи виробничу базу та навчаючи висококваліфікованих працівників. Завдяки відшліфованим і вдосконаленим операціям, існуючому обладнанню на підприємстві та крокуючи вIMG_1358.JPG ногу з часом ТМ «Вікно Плюс+» змогла стати партнером московського інвестора «ЛДМ» у будівництві потужного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу «Джерела Поділля» в Сатанові.
У наполегливих конкурсних торгах ТМ «Вікно Плюс» перемогла конкурентів у тендері й здобула право встановлювати вікна власного виробництва, а також зводити складні інженерні споруди фасадних конструкцій курортного комплексу.
Підприємство «Вікно Плюс+» із завданнями майже впоралося, залишилося ще засклити всередині. До зими роботи будуть завершені. Адже там без вихідних працює 7 бригад фахівців.
Тепер сміливо можна сказати, що лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Джерела Поділля» має сучасний вигляд, гарний дизайн, енергозберігаючі вікна, затишок і незабаром відчинить свої двері для перших клієнтів.
А «Вікно Плюс+» рухається далі в пошуках інновацій.
= З кожним новим об'єктом ТМ «Вікно Плюс» набуває ще більшого досвіду та кваліфікації, що дає можливість розширювати спектр послуг, брати в роботу об'єкти зі складними інженерними рішеннями, йти в ногу з інноваційними розробками в будівництві, = розповідає Сергій Ведерніков. = Майже до завершення добігає потужний проект, до якого інвестор висунув суворі вимоги, адже туди вкладені величезні кошти. Компанія-забудовник у стислі терміни, за кілька місяців збудувала цей комплекс, який має площу 10 тис.кв.м. Його вартість його склала 150 млн. доларів. Особливі вимоги були до енергозбереження та функціональності вікон, а ТМ «Вікно Плюс» змогла запропонувати йому найкраще співвідношення якості та ціни.

УСПІХ І СТРАТЕГІЯ

= Запорука успіху компанії = правильно обрана стратегія, = зазначив Сергій Леонідович. = Ми справді доклали чимало зусиль, аби довести замовнику, що наші віконні вироби є найкращими як за ціною. так і за якістю, зокрема завдяки використанню виготовлених за європейськими стандартами матеріалів і найсучаснішому обладнанню від провідних виробників. Нині наша ТМ «Вікно Плюс» пропонує широкий вибір світлопрозорих конструкцій. Зокрема, компанії-забудовнику ми запропонували якісний п'ятикамерний профіль європейського виробника «VЕКА», найсучаснішу протизламну фурнітуру німецької компанії «Winkhaus», яка, крім того, має ще низку переваг та енергозберігаючі склопакети. Щодо експлуатації та енергозбереження, то наші вікна відповідають європейським вимогам і стандартам, і дуже приємно, що компанія-забудовник гідно оцінила нашу IMG_1404.JPGпродукцію, адже, незважаючи на жорстку конкуренцію, ми отримали замовлення. Щоб задовольнити потреби партнерів і споживачів, ТМ «Вікно ПлюС» постійно нарощує виробничі потужності. На початку 2013 року компанія успішно завершила будівництво нового цеху з виготовлення склопакетів. Виробниче приміщення площею 3500 кв.м є одним із найбільших у Західній Україні. Задля підвищення стандартів якості та покращення умов праці, ТМ «Вікно Плюс» придбала нову лінію для виробництва склопакетів австралійської компанії «LІSЕС». А оскільки компанія вже має італійську лінію з виготовлення склопакетів, то разом ці дві лінії дадуть можливість виготовляти близько 2000 склопакетів на добу, 70% з яких будуть наповнені інертним газом. Крім того, за якістю процесу наповнення газом планується ввести жорсткий контроль, за допомогою приладу фінської компанії «Sрагкlіке Gаsglass Наndheld V2». Придбане обладнання та контрольно-вимірювальна техніка забезпечать заповнення склопакетів газом на 95%. Потужності цієї лінії дозволяють задовольняти власне виробництво та ще й реалізовувати частину продукції іншим виробникам. До речі, за інформацією компанії «LІSЕС», за час її існування на українському ринку це перша лінія з газпресом, придбана в Україні. ТМ «Вікно Плюс+» з упевненістю дивиться у майбутнє та не боїться приймати сміливих рішень, продовжує вкладати кошти в свій розвиток, завдяки чому маємо стабільний щорічний приріст виробництва, що дає можливість подальшої модернізації, збільшення обсягів, зменшення термінів виготовлення та гарантує якість. І це все на фоні того, що на ринку України йде спад виробництва, а от правильна стратегія і постійний пошук дає свої результати.

ОЧОЛИЛА «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ»
Виходить, не даремно в попередніх публікаціях я розповідала про якість вікон від «Вікно Плюс+», адже це визнано на високому рівні. Про це свідчить зданий об’єкт лікувально-реабелітаційного курортного комплексу.
До слова, цього року ТМ «Вікно Плюс+» уже вчетверте стала переможцем конкурсу «100 кращих товарів України». Високий престиж конкурсу визначається тим, що офіційним організатором цього заходу є Держспоживстандарт України. Конкурс поводився з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб та очікувань IMG_1408.JPGспоживачів. А на початку року ТМ «Вікно Плюс+» брала участь у Міжнародній виставці «Вікна. Двері. Профілі. Фасади-2013», яка проходила в Міжнародному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
ТМ «Вікно Плюс+» експонувала не лише свої світлопрозорі конструкції, а й нову лінію виробництва = москітні сітки європейського класу серії «Стандарт» та «Еліт», елементи фурнітури до вікон з первинної бельгійської сировини, власного виробництва та ламінований штрос від одного з найбільших європейських виробників «Lingemann-Gruppe HELIMA»  

НОВИНКИ ВІД «ВІКНО ПЛЮС+»  
Сьогодні все більшої ваги набувають енергозберігаючі вікна, тому ТМ «Вікно Плюс+» звертає увагу на енергозаощадливі технології.
Для клієнтів тут пропонують новий продукт = «Revolution», який дозволяє вже сьогодні проектувати та виготовляти вікна, що відповідають вимогам завтрашнього дня. Оптимальна монтажна ширина рами та стулки цієї системи = 82 мм = робить її універсальною як для використання в новобудовах, так і для реконструкції діючих житлових будинків. Інноваційна багатокамерна геометрія профілю в сукупності зі склопакетом шириною 44 мм, заповненим аргоном, що має два енергозберігаючі скла та «теплу» дистанційну рамку, забезпечує рекордний коефіцієнт опору теплопередачі вікна. Він більш ніж у чотири рази перевищує аналогічний показник для вікон зі звичайними склопакетами та наближається до опору теплопередачі стін будинку. Така конструкція забезпечує оптимальний температурний режим у приміщенні та при належній системі провітрювання виключає утворення конденсату на вікнах.
Крім того, три контури ущільнення надійно захищають від холоду, шуму, вологи і протягів. Отже, новий продукт ТМ «Вікно Плюс» = «Revolution» відповідає всім європейським вимогам з теплового захисту споруд.
IMG_1430.JPGЗ весни ТМ «Вікно Плюс» пропонує встановлення в стандартній комплектації у п'яти-, шести- та семикамерних профільних системах найсучаснішої фурнітури комплектації «Winkhaus» - «АсtіvРіlot» і ручки підвищеного комфорту, а після запуску в експлуатацію ногово цеху з виготовлення склопакетів, усі склопакети, які виготовлятиме ТМ «Вікно Плюс+», будуть заповнюватися аргоном.

ЧИМ СЕРЦЕ ЗАСПОКОЇТЬСЯ
Представники ринку світлопрозорих конструкцій вважають, що в цій галузі настала криза, бо чимало заводів-виробників припинили свою діяльність, або просто стали дилерами інших виробників, а отже припиняють вкладати гроші у власний розвиток і пропонують споживачу лише дешевий продукт низької якості. Та, на відміну від них, ТМ «Вікно Плюс+» активно й успішно розвивається, тому й пропонує клієнтам та партнерам якісний продукт за прийнятною ціною. Нині географія потреб у виробах цієї торгової марки досить обширна – Львів, Тернопіль, Мукачево, Чернівці, Київ, тощо.
Уявіть собі в маленькому містечку Кам’янці-Подільському є таке потужне підприємство, яке вже стало візитівкою всієї України!

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.