Перейти на мобільну версію сайту

12.07.2013

УБЕЗПЕЧ СЕБЕ ТА РІДНИХ РАЗОМ ІЗ «ТАС»

Уряд прийняв пенсійну реформу в досить складних економічних умовах. Але іншого вибору не було, оскільки сприятливий час для її проведення було згаяно.
На сьогоднішній день на 95 пенсіонерів припадає 100 працюючих, які сплачують внески до Пенсійного фонду. Населення нашої держави, як і, до речі, в усьому світі, старіє. За прогнозами українських фахівців, у 2050 році 100 працюючих утримуватимуть 125 пенсіонерів. Тому новий пенсійний закон передбачає заходи щодо збалансування солідарної системи пенсійного забезпечення та створення умов із запровадження ІІ-ІІІ рівнів пенсійної системи – обов’язкової накопичувальної e8c18663d2c066f985e076ae54297e3f.jpgсистеми пенсійного страхування.
Трирівнева система, на зразок запропонованої та частково запровадженої в нашій державі, є пенсійною моделлю, яку взяла на озброєння велика кількість країн колишнього соціального табору: Угорщина, Польща, Болгарія, Литва, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Македонія, Румунія, Словаччина та Росія. Також ця модель найбільш поширена в розвинутих країнах, включаючи Австралію, Данію, Нідерланди, Швецію та Великобританію.
4 жовтня 2001 року в Україні набрав чинності «Закон про страхування», а з 1 січня 2004 року - «Закон про державне пенсійне забезпечення». З 2001 року в країні поступово розвивається система недержавного пенсійного забезпечення. Головним суб’єктом недержавного пенсійного забезпечення є страхова компанія.
Страхова компанія «ТАС» є однією із провідних компаній в галузі страхування життя серед національних компаній в Україні. Вона вдало продовжує реалізацію сприяння розвитку недержавного пенсійного забезпечення та впевнено рухається до досягнення своєї стратегічної мети – бути компанією №1 на ринку убезпечення життя в Україні. Убезпечення життя – це передусім упевненість у майбутньому, це розумне рішення вкласти гроші в нову якість життя, у Ваш майбутній достаток.
Як захиститись від непередбачуваних ризиків, пов’язаних з життям та здоров’ям Вашим та Ваших близьких? Як зробити так, щоб бути готовим до таких проблем у будь-який момент Вашого життя?
Відповідь на ці запитання – придбати поліс убезпечення життя. Він дає можливість безболісно для сімейного бюджету поступово накопичувати необхідну суму коштів, при цьому сплачені внески одразу починають працювати і приносити інвестиційний дохід. Крім цього, купуючи поліс, Ви забезпечуєте фінансовий захист для Вашої родини від настання трагічних подій: смерть, травма, інвалідність, важка хвороба тощо.
Убезпечення життя додає впевненості в тому, що, незважаючи на різні ситуації, Ваші плани щодо себе або Ваших дітей та рідних будуть втілені у життя.
Для тих, кого зацікавила інформація щодо убезпечення життя, просимо звертатися до фінансових консультантів страхової компанії «ТАС» за телефоном: 067-223-4124; 098-499-0684; 096-976-3483.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.