Перейти на мобільну версію сайту

04.07.2014

«ЦЕНТРМЕД»: ЗАВЖДИ НА ПЕРЕДОВІЙ МЕДИЦИНИ ПОДІЛЛЯ

Добре відомий «Центр сімейної медицини», що на вул.Драгоманова, 14а, не перестає дивувати медичними новинками. Сьогодні це не просто багатопрофільна, акредитована МОЗ, поліклініка із сучасною клініко-діагностичною лабораторією - це флагман Поділля, а подекуди й України, у запровадженні новітніх європейських методик діагностики та лікування.
Аби описати всі напрацювання, якими володіє Центр, не вистачило б сторінок газети. А тому ми зупинимося на найсвіжіших досягненнях закладу.  
- Нашою гордістю можна назвати структурний підрозділ на базі гінекологічного відділення міської лікарні, - розповідає головний лікар Центру Оксана Григоренко. - Ми маємо свою повністю оснащену операційну, передопераційну, стаціонарну палатb. Для лікування та центр2.jpgдіагностики гінекологічних хвороб користуємося сучасним методом - гістероскопією. Це процедура, під час якої використовується телескопічний інструмент з підсвічуванням (гістероскоп) для діагностики та лікування патологій матки. Гістероскопія дозволяє  видалити поліпи, прибрати синехії (спайки), розсікти перегородки, діагностувати онкологію на раннії стадіях. На відміну від садистського методу, як вискоблювання порожнини матки, гістероскопія дає можливість візуально досліджувати матку під загальним наркозом. Відібрані зразки матеріалу відправляємо на гістологічне дослідження. Наш Центр єдиний в місті запровадив гістероскопію.     
За словами Оксани Анатоліївни, не меншою гордістю Центру є придбання для кабінету стоматології новітньої професійної системи відбілювання зубів BEYOND. Як стверджує лікар-стоматолог Олег Костянтинович, процедура відбілювання зубів завдяки цій системі безболісна і абсолютно нешкідлива. Складовою системи BEYOND є покращена система фільтрації світла, яка захищає від шкідливого підвищення температури й ультрафіолету, гарантуючи комфорт і безпечність, зводячи до мінімуму ризик підвищення чутливості зубів після процедури відбілювання.  
центр1.jpgТакож «Центр сімейної медицини» тісно співпрацює з провідними медичними закладами України, зокрема, з Чернівецьким центром репродуктивної медицини О.М.Юзька. Лікарі-гінекологи  пройшли  навчання в Чернівецькому ЦРМ і  працюють з сімейними парами, які хочуть народити дітей. Для діагностики чоловічого безпліддя  придбана камера Маклера видає найточніші спермограми за стандармати ВООЗ.
ЦСМ співпрацює з Національною спеціалізованою лікарнею «Охматдит», та Інститутом серця Б.М.Тодурова.
E «Центрі сімейної медицини» з’явилося чимало новинок і серед лабораторних досліджень. Це проба на непереносимість лактози (гіполактазія), коли дитина не здатна засвоювати лактозу (основну складу молока та молочних сумішей).
- Наразі ми розпочали роботу по скринінговому дослідженні мазка шийки матки на ранню діагностику раку за методикою РАР-тест, - продовжує Оксана Анатоліївна. - Зразок біологічного матеріалу відправляємо в Київську приватну гістологічну лабораторію, і за добу в електронному варіанті отримуємо результат. Адже  при такому обстеженні кожен день - на вагу золота.
Останнім часом особливої популярності набирає дослідження ДНК на батьківство. Нині такий аналіз можна зробити в «Центрі сімейної медицини». Судові інстанції нашого регіону вже неодноразово зверталися в Центр з подібним проханням. Перевагою аналізу в Центрі є те, що саме дослідження проходить за кордоном. E присутності матері і батька робиться забір аналізів (процедура безболісна ), і зразу ж біологічний матеріал відправляється за кордон. Через 30 днів, батьки під розпис отримують конверт з відповіддю. Крім того, в «Центрі сімейної медицини» проводиться низка генетичних досліджень, більшість з яких жоден медичний заклад в нашому регіоні не робить.
Адреса «Центру сімейної медицини»: вул.Драгоманова, 14а.
Телефони
:(03849) 3-10-9-8, 3-99-69; +38 (098) 812-63-48.
Електронна адреса: info@centrmed.com

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.