Перейти на мобільну версію сайту

12.10.2012

«ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»: ПІКЛУЄМОСЯ ПРО НАЙДОРОЖЧЕ – ВАШЕ ЗДОРОВ'Я

У кожної людини рано чи пізно виникає потреба пройти курс лікування, зробити діагностику свого організму або просто проконсультуватися у кваліфікованого спеціаліста. У цій ситуації головне знайти лікаря, якому можна довірити найголовніше - власні життя й здоров’я.
Саме в «Центрі сімейної медицини» піклуються про найдорожчий скарб – здоров'я кожної людини.
«Центр сімейної медицини» — це акредитована Міністерством охорони здоров’я багатопрофільна поліклініка із сучасноюIMG_1243.jpgатестованою клініко-діагностичною лабораторією. Сьогодні центр є одним із кращих лікувально-діагностичних закладів міста та області.
Від 2011 року «Центрмед» — це зареєстрована торгова марка, що підтверджує наш офіційний статус у медицині та серйозність підходу до справи.
Центр сімейної медицини повністю оснащений автоматизованим обладнанням, сучасною комп’ютерною програмою, професійними кабінетами і лабораторіями.
Гордістю Центру є клініко-діагностична лабораторія. У лабораторії є кабінети імуноферментних, біохімічних та гематологічних досліджень. Великий спектр різноманітних досліджень ви можете тут пройти, у разі необхідності. Загалом, нараховується близько 2000 досліджень. Варто зауважити, що в «Центрі сімейної медицини» можна зробити повний об'єм гормональних досліджень, визначення окномаркерів, діагностику серологічних маркерів, гепатитів, дослідження згортальної системи крові (коагулограма), кардіо-ревматології та багатьох інших.
IMG_3910.jpgНа сьогоднішній день у «Центрі сімейної медицини» можна отримати кваліфіковану консультацію багатьох лікарів. Так, тут на вас чекають акушер-гінеколог, ендокринолог, уролог, кардіолог, лікар загальної практики сімейної медицини, невропатолог, педіатр та лікар народної й нетрадиційної медицини (фітотерапевт, гірудотерапевт, апітерапевт, гомеопат).
У наш час не обходиться без тісної співпраці з висококваліфікованими спеціалістами, провідними фахівцями медичної галузі. «Центр сімейної медицини не відстає і в цьому напрямку».
Наша клініка співпрацює з Буковинським центром репродуктивної медицини та його науковим керівником професором, академіком Української академії наук, президентом української Асоціації репродуктивної медицини Олександром Михайловичем Юзько. Також налагоджена місна співпраця з Хмельницьким онкологічним sc_big_2000_1775_ebedc9172b2bf827bd16d99017b092f0.jpgдиспансером. Пацієнтів приймає хірург-онкол-мамолог Дробнер Гаррі Йосипович.
Поціновувачі народної медицини можуть розраховувати на консультації лікаря-фітотерапевта Наталії Зубицької (Земної). Наталія Петрівна при потребі опікується пацієнтами нашої клініки.
«Центр сімейної медицини» - це єдиний заклад у нашому місті, який виконує сучасне гінекологічне діагностичне втручання – гістероскопію. Гістероскопія - це метод діагностики та лікування внутрішньоматкової патології, який дає можливість швидко й правильно встановити точний діагноз.
Оперативне втручання проводять висококваліфіковані лікарі.
Після операції жінка відпочиває в затишній та зручній палаті. Вона постійно перебуває під пильним наглядом лікарів закладу.
Також «Центр сімейної медицини» не забув про Вашу чарівну посмішку. Не так давно тут відкрито стоматологічний кабінет, де працюють досвідчені лікарі. Наші дантисти допоможуть кожному пацієнту зробити сяючу, білосніжну посмішку. Потрібно пам’ятати, що щоденний догляд за зубами та ротовою порожниною попереджає більшість проблем.

У «Центрі сімейної медицини» ви матимете можливість продіагностувати свій організм та попередити виникнення хвороб.
Окрім того, тут проводиться біорезонансне дослідження, кольпоскопія, ультразвукове дослідження.
У Центрі є унікальний апарат ультразвукової діагностики «Toshiba Nemio XG», оснащений системою, яка ідеально забезпечує дослідження. Ультразвукове дослідження дозволяє візуалізувати найдрібніші деталі, побачити найменші структурні зміни в органах та системах.
Також у нашій клініці ви матимете можливість пройти радіохірургічне лікування апаратом «Сургітрон». Цим апаратом лікують ерозії шийки матки безболісно та без утворення рубця.
Цінуйте власне здоров’я, а в разі необхідності звертайтесь за висококваліфікованою допомогою в «Центр сімейної медицини».
Наша адреса: м.Кам’янець-Подільський, вул. Драгоманова, 14а.
Телефони для довідок: (03849) 3-10-98, 3-99-69, 098-812-6348.
Електронна адреса: info@centrmed.com.
Також Ви матимете можливість знайти нас на інтернет-просторі за адресою: www.centrmed.com

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.