Перейти на мобільну версію сайту

04.12.2015

«ТРЕТЄ СКЛО» - СЕРЙОЗНА ЕКОНОМІЯ

Чим більший на вулиці температурний мінус, тим сильніше бажання зберегти тепло в наших оселях. Економити гроші, не чекаючи зими, досить просто - достатньо взятися хоча би за утеплення вікон.

У середньому тепловтрати через вікна складають 15-40%. Наразі технологи й енергетики придумали ефективний та малозатратний спосіб енергозбереження - теплозберігаючу прозору плівку, так зване «третє скло». У чому ж секрет ефективності такого способу утеплення, «КлюЧу» розповіли експерти із магазину «Затишна оселя».

Теплозберігаюча прозора плівка, так зване «третє скло» створює повітряну камеру, завдяки якій ви отримуєте додаткову перешкоду для холоду. Якщо у ваших пластикових вікнах однокамерний склопакет без енергозбереження третє скло воно недостатньо тепле. Його потрібно утеплити.

Ви можете провести простий експеримент: під час холодів доторкніться рукою доскла в квартирі і до рами вікна, якщо скло холодніше, значить вікно потрібно утеплити. Плівка допоможе покращити показники теплозбереження вашого вікна. «Третє скло» є ідеально прозорим, має низький коефіцієнт теплопередачі, не збирає пил. Плівка наклеюється на раму вікна і створює ще одну закриту повітряну камеру, яка стає буфером між склом і зовнішнім повітрям.

Встановлення «третього скла» досить просте за монтажем. Для цього варто почистити і знежирити раму вікна, а тоді накласти двосторонній скотч. Вирізати частину плівки по розміру рами і наклеїти її на скотч. Плівка легко натягується і вирівнюється при невеликому нагріванні. Можна це зробити феном, щоб отримати повністю прозору площину вікна. Демонтаж плівки теж не складає значних труднощів - ви просто знімаєте двосторонній скотч, а сліди від нього видаляєте за допомогою спирту або «антисилікону».

Використання плівки дозволяє підвищити температуру біля вікна на 3-4 градуси, що, відповідно, добре впливає на мікроклімат приміщення і дає відчуття теплішого вікна.

Варто зауважити, що плівка не наклеюється безпосередньо на скло, вона клеїться на раму. Відстань від скла до плівки складає 1-2 см, таким чином економія досягається за рахунок утворення додаткової повітряної камери.
Плівка «Третє скло» є абсолютно безпечною для здоров’я, має гігієнічний сертифікат і за своїми характеристиками відповідає харчовій плівці.

Якщо ви зацікавилися цією пропозицією, звертайтеся в магазин «Затишна оселя», що на вул.Князів Коріатовичів, 7. Тут вам нададуть кваліфіковані консультації з питань енергозбереження та допоможуть заощадити ваші гроші.

Магазин «Затишна оселя»
вул.Князів Коріатовичів, 7
Тел.: (03849) 3-05-34, 067-383-1239

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.