Перейти на мобільну версію сайту

16.05.2014

«РЕНЕСАНС КРЕДИТ» ВІДКРИВ ПЕРШЕ ВІДДІЛЕННЯ У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

Вперше у Кам’янці-Подільському відкрилось відділення «Ренесанс Кредит». У цьому банку швидко і просто оформити депозит, отримати кредит готівкою або кредитну картку. Банк є частиною Банківської групи ПУМБ і представлений у 360 містах України. Тут пишаються перевагами депозитів та лояльними умовами кредитів готівкою для пенсіонерів і клієнтів від 45 років. У депозитів банку – найвища надійність за оцінкою «Кредит-Рейтинг». Кредит готівкою цього банку оформлюється за 1 годину і визнаний кращим кредитом готівкою у премії «Вибір року 2013».
Про банківську роботу нам розповіла директор нового відділення «Ренесанс Кредит» у Кам’янці-Подільському Аліна Кирилюк
- Бачу, у Вас обручка. Як Ваш чоловік ставиться до того, що його дружина – керівник? IMG_7035.jpg
- Якщо чесно, сама не очікувала на таку підтримку з його боку. Коли ми готували відділення до відкриття, я, звичайно, працювала до ночі. Якби чоловік не взяв на себе частину сімейних справ, я б нічого не встигла. Допомагав, коли я у 2011 році влаштувалась у «Ренесанс Кредит» на початкову посаду, коли отримала перше підвищення. Але я цим не зловживаю. Увесь вільний час проводжу з сім’єю. Все ж саме родина – наші найважливіші люди.
- Розкажіть про «банківську кухню». Хто визначає, якими будуть умови кредиту чи депозиту?
- Ми визначаємо, хто користується послугою, і що важливо для цих клієнтів. Давайте подивимось на прикладі нашого депозиту. Звичайно, найперше всі звертають увагу на вигідний відсоток. Серед клієнтів банку – пенсіонери і робітники, приватні підприємці та бюджетники. Для них важливо, щоб мінімальна сума вкладу була помірною, та щоб депозити можна було розміщувати на невеликий строк. Тоді можна розмістити депозит, а через півроку вирішити – подовжити його чи забрати з відсотками. А для пенсіонерів важливо, аби була щомісячна виплата відсотків. Це стабільна прибавка до пенсії. Усе це ми враховуємо в умовах депозиту.
- Торік ваш банк увійшов до складу Банківської групи ПУМБ. Це впливає на роботу?
- Кожен учасник групи працює як окрема фінансова установа, але, звичайно, ми тісно співпрацюємо. ПУМБ входить до десятки найбільших банків України та неодноразово визнавався одним з лідерів за стійкістю та надійністю серед фінансових установ країни.
- Зараз багато хто цікавиться, як краще зберігати заощадження. Що Ви можете порадити?
- Головне – усі фінансові рішення приймайте виважено. Хоча універсального рецепта немає. Особисто я з міркувань безпеки свої невеликі заощадження зберігаю в нашому банку на гривневому депозиті. Депозити захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а НБУ стабілізує ситуацію в банківському секторі. Для мене важливо, що, розміщуючи навіть невеликі вклади, ми підтримуємо економіку України.
Наталка БОРЩІЙ

Нове відділення у Кам’янці-Подільскому:
вул.Соборна, 27
Тел.: (097) 75 250 33

www.rccf.ua
АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ». Ліцензія НБУ №222 від 17.10.2011 р.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.