Перейти на мобільну версію сайту

23.10.2015

ПОСПІШАЙТЕ УТЕПЛЮВАТИСЬ З ОЩАДБАНКОМ!

Зниження відсоткової ставки за «теплими» кредитами та перші холоди - додаткові аргументи на користь того, щоб скористатись державною програмою енергоефективності.

Багато хто вже встиг «підготувати сани влітку» - утеплити житло, отримавши державну підтримку. Щодня понад 450 людей одержують в Ощадбанку «теплі» кредити за програмою «Ощадний дім». Загалом банком вже видано 26,4 тис. кредитів на загальну суму понад 439 млн. грн.

У рамках цієї урядової програми кожен може отримати кредит на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватному будинку. Найважливіше те, що держава готова допомогти та компенсувати 20 відсотків суми кредиту на придбання окремих видів котлів та 30 відсотків - на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Обсяги державної компенсації вражають! На рахунки позичальників вже перераховано 39 млн. грн.

Особливу увагу уряд приділив громадянам, які потребують додаткової підтримки та є одержувачами субсидій. У серпні згідно з постановою Кабінету Міністрів України державну компенсацію для осіб, яким призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, збільшено до 70 відсотків суми «теплого кредиту».

Розглянемо це на прикладі. Якщо одержувач субсидії хоче придбати у кредит твердопаливний котел або енергозберігаючі вікна вартістю 20 тис. грн., він може отримати кредит в Ощадбанку на суму 18 тис. грн. При цьому його власний внесок становитиме 2 тис. грн., а держава поверне 12 тис. грн. за котел та 12600 грн. за вікна.

Програма «Ощадний дім» діє і для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У такому разі всі мешканці будинку мають реальну можливість не лише утеплити квартири, а й значно заощадити на щомісячних платежах. Встановлений у модернізованому будинку лічильник буде переконливим свідченням реальної економії енергії. Для ОСББ державна підтримка становить 40 відсотків кредиту, залученого для впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. ЖБК (житлово-будівельні кооперативи) також можуть звертатись до Ощадбанку для отримання кредиту за умови подальшої реорганізації в ОСББ або затвердження статуту в необхідній редакції.

Якщо серед мешканців будинку є отримувачі субсидії, державна компенсація розраховується залежно від кількості квартир, на які оформлено субсидію і може досягати 70%.

У липні банк значно спростив процедуру отримання енергоефективних кредитів для ОСББ і ЖБК. Зокрема, значно скорочено пакет документів для одержання кредиту, зменшено з 95 до 85 відсотків обов'язковий рівень находжень платежів ОСББ. строк існування яких становить більше 12 місяців, скасовано вимогу щодо кількості власників квартир/нежитлових приміщень, які обов'язково мають бути членами ОСББ, встановлено єдину вимогу до голосування за будь-яким проектом - "ЗА" 75% голосів співвласників.

Ощадбанк є ключовим партнером уряду в реалізації державної програми енергоефективності та готовий надавати всі необхідні консультації щодо оформлення «теплих» кредитів на регіональному рівні. Тому, поки ще є час і можливість, скористайтесь програмою «Ощадний дім». Головне - це вигідно!

Більш детальна інформація - в Контакт-центрі (тел.: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.