Перейти на мобільну версію сайту

15.03.2017

ДРУК ДЛЯ POP-UP

pop up systems
Стенди типу Pop-Up є вершиною інженерної розробки в сегменті виставкових конструкцій. Великі розміри в розгорнутому вигляді, простота збірки без використання інструментів, безліч додаткових аксесуарів, продуманість питання транспортування - все це виділяє стенди типу Pop-Up серед інших конструкцій.
Завдяки сучасній стендам Pop Up систем, вам не потрібно багато часу і додаткових людських ресурсів для створення виставкової експозиції - все мобільні швидко і легко збираються однією людиною без будь-яких інструментів.
Технологія виготовлення фотопанелей для стендів POP-UP і стійок ресепшн повністю ідентична.

Етапи виготовлення фотопанелей:

Підготовка макету

Картинка адаптується під розмір стенду цілком, в натуральну величину, потім розбивається на число полотен в стенді (наприклад, стенд POP-UP розміром 3х3 секції містить 5 полотен - 3 центральних і 2 бічних).
Мінімальні вимоги до файлу: колірна система CMYK, роздільну здатність 100 dpi, розмір картинки 1440х720 px.
Закладаються припуски не менше 1 см на кожну сторону, робиться розмітка картинки, встановлюються мітки для різання точно в розмір полотна.

Друк

Найвідповідальніший етап роботи. Використовується фотопапір для інтер'єрного друку щільністю 180 г/м ².
Необхідно налаштувати кольору принтера, переконатися, що файл підготовлений правильно, перевірити кількість чорнила в картриджах.
Якщо на будь-якому етапі друку 5-ти полотен відбудеться збій будь-якого характеру, то велика ймовірність, що все піде в брак, тому що нова настройка принтера спричинить за собою появу за собою нових кольорів та інших характеристик, які роблять неможливим коректну стикування панелей між собою.
Після друку - від 30 хв до 2 годин просушка, залежно від насиченості фарб.

Ламінація лицьової і зворотної сторін

Гаряча ламінація проводиться при температурі 120 градусів за один прохід з обох сторін. На лицьову сторону полотна йде плівка товщиною 75 мкм з антибліковим, або матовим покриттям. Зі зворотного боку папір ламінується плівкою з ефектом світлофорі 120-150 мкм завтовшки.
На цьому етапі слід зробити першу примірку полотен до стенду, можливі зміни геометрії при друку і ламінування.

Oбрізка

Уривок полотен проводиться в розмір відповідно до розмітки, нанесеної при друку. Ідеальний результат досягається при використанні спеціального гільйотини різака, прямолінійність різу при цьому близька до ідеальної. Але, як правило, таке обладнання зустрічається рідко. В цьому випадку необхідно підрізування виробляти 2-х суміжних полотен відразу, укладаючи їх внахлест, тільки такий спосіб може гарантувати прилягання полотен один до одного без зазору.

Монтаж плашок і магнітів

Плашка представляє собою пластину з пластику товщиною 1-1,5 мм шириною близько 50 мм і по довжині відповідає ширині полотна, наклеюється на двосторонній скотч. Призначення плашки - посилення країв фотопанелі, сприяє створенню загальної плавною кривою лінії, що утворює форму стенду. Плашки можуть поставлятися разом зі стендом, але частіше їх виготовляють за місцем.
Встановлюються плашки зверху, прорізаються пази під гачки стенду згідно з інструкцією. Потім наклеюються магніти (опція) вздовж довгих сторін полотен. Їх слід приклеювати, відступивши від краю полотна близько 0,5 мм, це буде сприяти притиску полотен один до одного на стенді. У висновку, приклеюється нижня плашка. Розташування плашок і магнітів можна побачити в Галереї.

Установка полотен

Спочатку встановлюють середні полотна, потім бічні. Слід мати на увазі, що стенд кожен раз встановлюється на різну поверхню, яка через свою нерівності вносить корективи в геометрію конструкції. Тому майже завжди потрібна невелика підгонка панелей під конкретний стенд. Для точного регулювання секцій стенду використовуються ніжки, обертаючи які, можна компенсувати нерівності підлоги в межах 2 см.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.