Перейти на мобільну версію сайту

06.02.2015

ПАНСІОНАТ З ЛІКУВАННЯМ «ПОДІЛЛЯ»

У гармонійному поєднанні архітектури різних епох та природного ландшафту, над каньйоном річки Смотрич, розташувався пансіонат «Поділля». Околиця міста, де всюди відчуваєш живий подих історії, близьке розташування річки, паркова зона відпочинку, м’який клімат, під’їзні шляхи поблизу - все це дає неповторний спокій, спонукає до поділля.jpgвідпочинку.

Перші туристи відвідали пансіонат у 1971 р. Ще в роки зародження туризму, через Кам’янець-Подільський пролягав всесоюзний туристичний маршрут, а місцем відпочинку було саме «Поділля».

Для проживання туристів доступні 36 номерів, з яких 21 двомісний, 7 тримісних категорії «економ», 8 номерів категорії «стандарт» зі зручностями в номері.

Насолоджуйтесь привітністю персоналу пансіонату, який знайде підхід до кожного клієнта; кімнатами, де ви відчуєте атмосферу затишку та дивовижною природою подільського краю.
До ваших послуг затишне кафе з стравами домашньої кухні, спортивний майданчик, паркінг.    
Пансіонат ідеально підходить для студентських колективів, шкільних груп, спортсменів та відряджених. Для студентів заочного відділу діють знижки на проживання під час сесії - 30%.
Що є особливо важливим, то це ціни в пансіонаті «Поділля». Комфортний номер може собі дозволити кожен, адже заклад піклується про вас і чекає за адресою:
 вул.Лесі Українки, 122.
Тел.: +38097-825-0701.
Тел/факс: (03849) 3-83-80

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.