Перейти на мобільну версію сайту

31.07.2015

«OCULUS» - І ТИ В ІНШОМУ СВІТІ

Новий вид розваг з’явився в Кам’янці-Подільському. У парку атракціонів запрацював симулятор віртуальної реальності на базі «Oculus rift DK2».

Пристрій, який раніше позиціонувався як винятково для комп’ютерних ігор, створили в компанії «Oculus VR», засновниками якої є Палмер Лакі та Джон Кармак. На сьогоднішній день - це симулятор нового покоління комп’ютерних технологій.
Уявіть, достатньо лише одягнути окуляри, й ти переносишся в інший світ. Хочеш, наприклад, на Марс? Будь ласка! Відчуття симулятор віртуальної реальностібудуть такі, ніби ти й справді перебуваєш на невідомій планеті.

- Коли одягаєш пристрій, виникає відчуття, що потрапив в інший світ. Озираєшся по сторонам і здається, що ти прямо там, у грі, - розповідає про нову розвагу власник «Парку Атракціонів» Андрій Савенков. - Щоб реалізувати віртуальну реальність на практиці, технології повинні переконати ваші почуття, що вони є частиною гри. Поле зору повинно змінюватися з поворотом голови, для цього необхідно бездоганне відстеження. Краї дисплея не повинні відволікати і руйнувати відчуття занурення. Сама апаратура не повинна бути занадто важким, а ваше тіло не повинно відчувати дискомфорт. І все це має працювати ідеально без помилок і «гальм». Інакше ви так і не повірите в те, що відбувається.

«Oculus Rift» допомагає повірити в інший світ! Він реалізує технологію не так, як це було раніше: в ньому використовується один дисплей, розділений на дві половини, по одній на кожне око. Це рішення прибирає втому очей характерну для окулярів з активним затвором і артефакти, пов'язані з поляризацією. До того ж, при повороті голови не втрчається ефект тривимірності, адже камера відстежує положення голови і дає повний 360о огляд.

На встановленому симуляторі можна спробувати себе у якості водія на автогонках, пілота - на авіаперельотах. Якщо ви любите атракціони, то, потрапивши на симулятор, відчуєте всі переваги відомих американських гірок, сальто та інших.

«Oculus Rift»  допоможе водіям-початківцям набратись досвіду керування транспортним засобом - можна вибрати, яким автомобілем ви будете керувати у віртуальному світі - з механічною коробкою передач чи автоматичною. До речі, хоч поїздка й буде віртуальною, але відчуття винятково реальними!

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.