Перейти на мобільну версію сайту

18.09.2015

НОВИЙ АКОРД У ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННІ ВІКНА

Здавалося б, при зовнішній простоті сучасне вікно - це досить складний та високотехнологічний виріб. Термін служби та комфорт використання вікна прямо залежить від якості матеріалів, що використовуються, та дотримання технології виробництва.

У сучасному виробництві всі процеси, починаючи від постачання матеріалів та закінчуючи доставкою готової продукції, повинні працювати в автоматичному режимі з мінімальним ручним управлінням. Тому при виборі матеріалів для виготовлення вікон особлива увага приділяється стабільній якості та стабільному постачанню матеріалів. Ці дві вимоги нерозривно пов'язані між собою і є пріоритетними під час вибору постачальника матеріалів.

У м.Рівне більше двох десятків років досить успішно працює компанія «Аккорд-С», яка є переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» в номінації «Промислові товари», дипломантом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України; має числені сертифікати якості та відповідності продукції. Компанія займається виробництвом вікон, дверей та фурнітури. Маючи сучасне автоматизоване обладнання, величезний досвід виробництва вікон, команду професіоналів і розуміння потреб клієнтів, компанія «Аккорд-С» може запропонувати дійсно якісне вікно.

Є ЩО ЗАПРОПОНУВАТИ

Не секрет, що основним у виборі вікна є профільна система, з якого воно виготовлене. «Аккорд-С» розробило
інноваційну профільну систему власного виробництва «Epsilon».
Профільна система «Epsilon Optima New» має монтажну глибину 70 мм. Її перевагами є шість повітряних камер і можливість встановлення двокамерного енергозберігаючого склопакета шириною 42 мм. Тож замовник отримує «Аккорд-С»вікно з максимальними енергозберігаючими характеристиками за конкурентоспроможною ціною.

«Epsilon Comfort» – це 4-камерна віконна система, розроблена для людей, які надають перевагу простоті форми класичного вікна. Для покращення статичних та теплоізоляційних показників товщина зовнішньої стінки становить 2,7 мм. Нахил дренажу забезпечує відведення з фальця дощової і талої води, а естетичний сірий ущільнювач класу TPV, забезпечує тепло- та звукоізоляцію на довгий період експлуатації.

«Epsilon Basic» - це трьохкамерна профільна система власного виробництва, яка довзоляє встановлювати склопакети товщиною 24 мм та 32 мм та вирізняється досить доступною ціною.

Інновацією «Аккорд-С» по праву можна назвати вікна з профільною системою «WDS 8 SERIES», які забезпечують найкращу теплоізоляцію протягом всього року та зберігають комфортну атмосферу в домі, незалежно від погоди за вікном. Ця система розроблена для споживачів, які приділяють особливу увагу питанням енергозбереження. Кількість камер у рамі і стулці збільшено до шести, що значно підвищує теплозберігаючі можливості віконного профілю. Монтажну глибину профілю збільшено до 82 мм, що забезпечує найвищий рівень теплоізоляції і дозволяє, зберігаючи тепло, значно економити на опалюванні в зимовий період.

КРЕДИТ ВІД ДЕРЖАВИ

Сьогодні досить багато уваги приділяється питанням енергозбереження. Компанія «Аккорд-С» йде в ногу з часом і в цьому напрямку.

У рамках реалізації урядової програми енергозбереження, яка передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту, працюють «Ощадбанк» та «Укргазбанк». Кредит надається на строк до 36 місяців. Механізм отримання кредиту наступний:

1 крок. Потенційний позичальник обирає товар у магазині та, отримавши рахунок-фактуру, надає його до установи банку разом із усіма необхідними документами для отримання кредиту.

2 крок. Після визначення банком можливості надання кредиту банк приймає рішення щодо видачі кредиту.

3 крок. Позичальник сплачує продавцю обов’язковий початковий внесок у розмірі від 10% від вартості вікон та надає до банку відповідні підтверджувальні документи.

4 крок. Після укладення кредитного договору з фізичною особою банк надає позичальнику кредит шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця, а позичальник надає до банку документ, що підтверджує отримання ним вікон від продавця.

5 крок. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України в свою чергу перераховує банку кошти для відшкодування кожному позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше 10 тис. грн. Ці кошти перераховуються на поточні рахунки позичальників.

У випадку, якщо є субсидія, відшкодовується до 70% від вартості замовленя. При цьому максимальна сума замовленя може становити 50000 грн.

Отож, озброївшись знаннями про вікна та маючи частково підтримку від держави можна сміливо утеплюватися. А як це зробити ефективно підказуть у компанії «Аккорд-С», представництво якої в Кам’янці-Подільському знаходиться за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 7. Тел.: (03849) 3-05-34, 067-383-1239

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.