Перейти на мобільну версію сайту

21.06.2013

НА МАЛЬДІВИ - З БАНКОМ «НАДРА»

18 червня принесло неймовірний сюрприз для родини Стецюків. Й не сподівався голова родини Віталій, що, поклавши гроші на депозит у Кам’янець-Подільське відділення банку «Надра», що на вул.Драгоманова, отримає таку винагороду - путівку на двох на Мальдіви!
5 червня серед вкладників банку «Надра» відбувся розіграш туристичних путівок на Мальдіви. Відповідно до умов акції, переможці визначалися за номерами договорів методом відбору IMG_0778.JPGвипадкових чисел.
Окрім деяких регіонів держави пощастило й Кам’янцю-Подільському. Нагадаємо, в акції від банку «Надра» брали участь клієнти цієї фінансової установи, які в період з 18 березня до 31 травня оформили депозит «Фінансовий туризм» під 11% річних у доларах США, 9% - у євро чи 20% у гривнях, терміном на 6, 9 та 12 місяців.
Потиснути руку переможцю та побажати приємного відпочинку приїхав директор Хмельницького регіонального управління банку «Надра» Одександр Подольський.
- Сьогодні депозит «Фінансовий туризм» є одним із найбільш популярних банківських продуктів на фінансовому ринкові України, - зазначив Олександр Подольський. - І те, що з початку року цей продукт поповнив депозитний портфель банку «Надра» на 969 мільйонів гривень - кращий доказ того, що послуги, які пропонує банк «Надра», дійсно відповідають потребам наших громадян. Загалом, на сьогодні депозитний портфель фізичних осіб банку «Надра» складає 3,5 млрд. грн.
Ми раді, що серед переможців, котрі виграли путівку на Мальдіви, опинився й наш земляк. Щиро вітаємо всіх переможців та бажаємо їм незабутнього відпочинку!
Не приховували радості й власне самі переможці. Разом з Віталієм Стецюком отримати путівку прийшли дружина з маленьким синочком.
Швидше за все немовля разом з батьками помандрує на райські острови. Тож літо для цієї молодої пари завдяки банку «Надра» буде справді незабутнім!

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.