Перейти на мобільну версію сайту

20.11.2015

«М’ЯСНА ЛАВКА» ГАРАНТУЄ БЕЗПЕЧНУ СМАКОТУ

13 листопада, в п’ятницю, на мікрорайоні Жовтневий відчинив свої двері новий м’ясо-молочний магазин мережі «М’ясна лавка» Красилівського заводу «Поділля», що в селі Волиця. Тут кам’янчани могли посмакувати м’ясними виробами фірмової мережі. Це вже четвертий магазин у Кам’янці-Подільському. Перший було відкрито два роки назад на Пушкінській, потім біля ринку на Князів Кориатовичів, з часом і в самому ринку. Загалом фірма має мережу із семидесяти магазинів, у яких працює 160 продавців, з них 10 - у Кам’янці.

В асортименті магазинів широкий вибір м’ясної продукції, зокрема, сирого м’яса свинини, яловичини, курятини, індички та кроля, ковбасні вироби, молочної продукції та товарів бакалійної групи.

Менеджери мережі Тетяна Олександрівна і Євген Юрійович стверджують, що в їхньому магазині найнижчі ціни, навіть за ринкові. А можливим це стало тому, що у фірми замкнутий цикл виробництва. Вона має свої поля, де вирощує кукурудзу, пшеницю, є свиноферма, але також тварин приймають від населення; мають обкачувальний цех, ковбасню. Це дає можливість без накруток, за ціною виробника реалізовувати населенню продукти харчування.
Також тут працюють з іншими товаровиробниками: молочна група з Дережнянського заводу, ковбасна - Дунаєвецького, Рівненського.

- У нас найкраща ціна, найкраща якість, найдосконаліше виробництво в Західній Україні, - каже пан Євген. - У нас дуже чисті забійні, обкачувальний цехи. Всі процеси проходять на найвищому рівні виробництва. Нашими головними критеріями є чистота і якість продукції, а це й безпека. І найголовніше - наші вироби зроблені із натуральної сировини й без ГМО. Крім того, м’ясо, на відміну від інших, продаємо без прожилок та жиру. Контроль за якістю продукції проводиться ще із сировини. Тобто поросят відгодовують суворо за технологією. За цим чітко слідкують наші ветлікарі.

- Якість - наша основна перевага, - ще раз наголошує пані Тетяна. - Наше гасло: «Найкраща якість за найнижчу ціну».

- Ми завозимо продукцію на один день. Вчорашню ковбасу не продаємо, - стверджують менеджери. - Шануємо своїх покупців. Персонал навчений гарно до них ставитися, вже навіть знають поіменно постійних покупців, чим вони займаються та, навіть, як називаються їхні коти.

Якщо і спрацьовує людський фактор, то незадоволені покупці можуть телефонувати на нашу гарячу лінію й виказувати свої претензії.

Отже, завітавши у «М’ясну лавку», що на 30 років Перемоги, 2а, ви можете придбати свіжу, якісну продукцію. Смачного!

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.