Перейти на мобільну версію сайту

01.01.2016

«MILANO» - КАМ’ЯНЕЦЬКА ІТАЛІЯ

Маленька Італія з’явилася в центрі Кам’янця-Подільського на вул.Соборна. Тут відкрився новий магазин дитячого та жіночого одягу «Milano». Власники модного бутіка - сім’я Березовських, Сергій та Ірина.

- Ідея відкрити магазин одягу давно була в планах, - розповідає Сергій. - Ми зважували всі «за0» та «проти», «Milano»вивчали ринок - і ось сьогодні маємо результат. Увесь асортимент товару, представлений в магазині, привезений з Італії. Маємо угоди безпосередньо з італійськими фабриками та відомими брендами.

Асортимент «Milano» нараховує більше двох десятків всесвітньо відомих марок, серед яких «Coconudina», «La Perla», «Grigio Perla», «Manai», «Kanz», «Paper Moon», «Miss Grant», «Ally Gally», «Jucca», «Love Moschino», «Miss Sixty», «Penny Rose», «Broksbield», «»Scorpion Bay», «Luna Di Giorno», «Roberto Cavalli», «Violanti» та інші.
З часу відкриття, а це не мало, не багато - всього кілька тижнів, магазин завоював не одне кам’янецьке серце. Тут навіть встигла сформуватися когорта постійних покупців.

- Кам’янчани досить вибагливі, - каже Сергій Березовський. - Один і той же товар постійно привозити не будеш. Клієнти постійно хочуть якихось новинок, і ми навіть не плануємо їх розчаровувати. Основний акцент ми робимо на якості. Нам не потрібно припрошувати купити наш товар, тому що кожна річ якісна.

Європейський рівень - ось що характеризує магазин «Milano». Це стосується як обслуговування клієнтів, так і інтер’єру закладу й, власне, його наповнення.

Спеціально до Новорічних та Різдвяних свят у магазині «Milano» діють святкові знижки - 15% плюс 16% на весь дитячий італійський одяг. Загальна новорічна знижка становить 31%.

Така ж знижка діє і на жіночу білизну. До речі, тут вона просто неперевершена.
Отож, поспішайти потішити своїх малюків та коханих жінок якісними речами, в яких вони будуть стильні й бездоганні.

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.