Перейти на мобільну версію сайту

27.12.2013

МАМИН НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК

Наближають новорічні свята і кожен з нас задумується про те, що ж краще подарувати близьким і рідним. Яскравим прикладом вибору корисного подарунку, який не припадатиме пилом чи не вікно+.jpgпередарується комусь як непотрібний, стала клієнтка одного з салонів ТМ «ВікноПлюс+». На свята вона вирішила подарувати своїм дітям найдорожче - тепло і затишок. У той час, коли дітей не було вдома, спеціалісти компанії провели замір а згодом у такий же спосіб здійснили монтаж. Коли сім'я повернулась додому, замість старого вікна, з якого постійно тягнуло холодом, родина побачила нове, тепле й затишне вікно, перев'язане подарунковою червоною стрічкою!
Діти були надзвичайно вражені теплим і неочікуваним подарунком мами! Вони дякують їй за тепло і турботу, а також радять усім обирати свої подарунки разом із ТМ «Вікно Плюс+».
Скористайтеся спеціальними зимовими пропозиціями від торгової марки «Вікно Плюс+», і ви будете приємно вражені ціною! Саме зимою із придбанням вікон ви отримаєте додаткові вигоди! Отож, поспішайте!

Повернення до списку


Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.